Sprawa o demoralizację nieletniej (narkotyki)

atrybutafrodyty

Sprawa o demoralizację nieletniej (narkotyki)

Postautor: atrybutafrodyty » 25 lip 2018, o 21:36

Witam, dwa miesiące temu miałam pewien incydent, po którym trafiłam do szpitala i wykryto mi marihuanę. Sytuacja została zgłoszona przez szpital na policję, funkcjonariusze przyjechali chwilę później i powiedzieli mi, że zgłoszą gdzieś to i czeka mnie sprawa o demoralizację. Chciałabym w związku z tym zapytać, jakie czekają mnie konsekwencje. Nigdy nie byłam na wagarach, jestem grzeczna w szkole, mam dobre oceny i nikt mnie w domu nie zaniedbywał. Miałam jedynie drobne problemy na psychice wywołane moimi kompleksami i poczuciem samotności (miałam wielu znajomych ale brakowało mi kogoś komu mogę wszystko powiedzieć) i chciałam wtedy spróbować je zwalczyć w ten sposób (podkreślam, że to był incydent - paliłam marihuanę drugi raz w życiu, pierwszy był kilka dni wcześniej gdy ją nabyłam, drugi, gdy chciałam się jej pozbyć i wyrzuciłam wszystko po zaciągnięciu się uznając, że to głupota, widać za późno było na takie przemyślenia). Po tej wizycie w szpitalu wszystko się diametralnie zmieniło, rodzice bardzo mnie pilnują, kazali usunąć mi social media, sprawdzają z kim SMSuje, zerwałam kontakt z dawnym towarzystwem które paliło papierosy i piło alkohol i nie tylko, bo również odcięłam się od osób które okazały się w stosunku do mnie fałszywe, spotykam się w miejscach nie dających możliwości do robienia czegoś demoralizującego, mam również o wiele lepszy kontakt z rodzicami i zajmuję się bardziej swoim hobby, ogólnie uważam, że moje życie jest lepsze i w końcu jestem szczęśliwa, choć wiele jeszcze musi się zmienić, męczy mnie jedynie stres i niepewność w związku z tą sytuacją. Ile mniej więcej to będzie trwało nim dostanę wezwanie na tę wspomnianą przez funkcjonariuszy policji sprawę o demoralizację? Jak będzie ona wyglądać? Co może mnie czekać później?

atrybutafrodyty

Re: Sprawa o demoralizację nieletniej (narkotyki)

Postautor: atrybutafrodyty » 25 lip 2018, o 21:37

Pragnę również zaznaczyć, że nie skończyłam szesnastego roku życia.