Ujawnianie danych osobowych przez pracownika banku w celu popełnienia przestępstwa

allie123
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2018, o 19:02

Ujawnianie danych osobowych przez pracownika banku w celu popełnienia przestępstwa

Postautor: allie123 » 27 maja 2018, o 19:04

Witam,
Na stronie "jako to bank" kilka osób pod moim numerem rachunku podało moje dane osobowe, miejsce zamieszkania oraz inne informacje umożliwiające identyfikację mojej osoby. Podczas transakcji kupna-sprzedaży na pewnym portalu podałam pewnej osobie mój numer rachunku ale inne dane do wykonania przelewu. Dane tej osoby wskazują że jest pracownikiem mojego banku w miejscowości oddalonej o ponad 300 km. Osoba wycofała się z transakcji.
Ponadto w jednym z komentarzy nazwano mnie oszustką i schizofreniczką co jest nieprawdą!
Oczywiście zamierzam żądać zadośćuczynia od banku i tu pytanie co należy zrobić? Czy administracja strony gdzie podano moje dane również odpowiada za ich udostępnienie? Czy osoby które napisały komentarze mogą liczyć się z konsekwencjami prawnymi? W końcu jednak osoba mogła je przekazać ale z kilkoma osobami miała kontakt, więc czy jest na to jakiś inny paragraf jak stalking czy złośliwie niepokojenie?
Proszę o odpowiedź.

malok71
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2018, o 10:37

Re: Ujawnianie danych osobowych przez pracownika banku w celu popełnienia przestępstwa

Postautor: malok71 » 29 maja 2018, o 17:58

Czy za trening personalny w łodzi cena jest wysoka? Chce się wybrać na jakiś trening ale nie wiem czy jest to warte uwagi. Może ktoś z Was mi coś powie na ten temat? Będę bardzo wdzięczny za każdą Waszą pomoc.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości