Dekodery nc plus

Jiren

Dekodery nc plus

Postautor: Jiren » 11 kwie 2018, o 23:40

Witam bylem karany za oszustwa internetowe.Poprostu zamawialem dekodery na falszywe pesele kazdy jeden dekoder to jeden falszywy pesel i jeden dekoder to jedna umowa z nc plus! Pesel pobieralem ze strony internetowej generatir pesel wystarczylo wpisac date urodzenia i juz pesel sie pojawial. Dekodery zamawialem od pazdziernika 2014 do czerwca 2015 w sumie bylo ich ich 136 najpierw wezwanie mialem na komende w 2016 za 3 dekodery i poszlem na samo ukaranie i za 3 dekodery mialem miec 2 tys zl grzywny ale prokuratura sie nie zgodzila i chciala surowszy wyrok wiec wynajalem platnego adwokata za 2500zl i wywalczyl mi ze dostalem grzywne 1500zl zaplacilem grzywne! Pod koniec 2016 roku dostalem wezwanie ze tym razem chodzi o 98 dekoderow juz za taka ilosc musial sad rozstrzygnac jaka kara! I przyszlo mi pismo ze dostaje 200 stawek grzywny po 20zl czyli 4000zl grzywny i tam koszty sadowe i takie. A potem mi pismo przyszlo ze jakas sprawa bedzie we wrzesniu 2017r to myslalem ze przybija mi ta grzywne i pisalo ze nieobowiazkowe a tu sie okazalo ze dostalem 1rok i 6 miesiecy kary wiezienia i wyrok sie juz uprawomocnil w pazdzierniku 2017. A nie siedze jeszcze bo sie odraczam. I tu moje pytanie czy moge jakos jeszcze zaskarzyc ten wyrok?? Skoro wczesniej bylem karany grzywna za te dekodery!