Strona 1 z 1

Zaświadczenie o niekaralności

: 5 mar 2018, o 18:49
autor: Pgerbzm
Witam,
Otrzymałem wyrok w postaci ograniczenia wolności poprzez wykonywanie prac społecznych 300h (30h x 10msc). Zrobiłem połowę i otrzymałem odpowiedź że uznano mi to jako całość. Więc jeszcze przez 3 lata będę miał wpis w KRK. I tu pada pytanie, czy jest możliwość otrzymania teraz zaświadczenia bez karalności?
Zależy mi bardzo na czasie, gdyż otrzymałem ofertę super pracy i niestety wymagają takiego zaświadczenia. Dodam że właśnie kończę studia inżynierskie i praca jest w moim kierunku. Nie miałem żadnych konfliktów z prawem od tamtego czasu. Może mogę złożyć gdzieś wniosek o utajenie tego?
Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi.
Pozdrawiam

Re: Zaświadczenie o niekaralności

: 6 mar 2018, o 16:45
autor: karolinna65
Dobrze wiedzieć, dzięki !

Re: Zaświadczenie o niekaralności

: 23 kwie 2018, o 01:20
autor: marek859
Osoba z mojej rodziny zastanawia się nad podjęciem pracy opiekunki osób starszych w Niemczech, którą oferuje agencja https://www.carework.pl/ Czy do takiej pracy takie zaświadczenie będzie potrzebne, czy raczej nie? Zastanawiam się, ponieważ nie wiem do końca, co będzie mi potrzebne.

Re: Zaświadczenie o niekaralności

: 24 kwie 2018, o 18:05
autor: adrianna
Super! Dzięki wielkie za ciekawe porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością przydadzą mi się ;)

Re: Zaświadczenie o niekaralności

: 5 maja 2018, o 10:58
autor: ciopas
wyroki wyrokami, ale trzeba zawsze poszerzać swoją wiedze. ja np. robię to tutaj: https://6krokow.pl/srodek-trwaly-wyposa ... y-wydatek/ bardzo ciekawe artykuły do poczytania.