Groźby w internecie

damian96elc

Groźby w internecie

Postautor: damian96elc » 5 wrz 2017, o 23:52

Cześć,
ostatnio grając w jedną z gier komputerowych online wywiązała się kłótnia pomiędzy mną, a innym graczem. Ja pod wpływem emocji i w sposób nieprzemyślany napisałem, że zrobie krzywdę komuś z jego rodziny(nie zacytuje bo teraz mi za to wstyd) on napisał, że zrobił screen shota i zgłosi to jutro na policje. Na koniec ja obraziłem jego, a on mojego ojca. Czy myślicie, że mam się czego obawiać i naprawde on może to zgłosić na policje? Dodam, że nic nie wiem o tej osobie, ani jak ma na imię, ile ma lat i gdzie mieszka, moja ''groźba'' go nie wystraszyła ponieważ napisał, że mnie zaprasza do siebie i śmiał się, że jestem dzieciakiem.

marcinjagielski

Re: Groźby w internecie

Postautor: marcinjagielski » 6 wrz 2017, o 15:18

...to może umówcie się na drinka i po kłopocie ;)

damian96elc

Re: Groźby w internecie

Postautor: damian96elc » 6 wrz 2017, o 19:33

Bardzo chętnie bym się w ten sposób z nim dogadał ale nie mam do niego żadnego kontaktu bo go nie znam. Nie wiem nawet czy to zgłosił na policje czy tylko mnie tak straszył. Jeżeli jednak zgłosił to po jakim mniej więcej czasie policja zareaguje i dostane jakieś wezwanie?