Prawomcny wyrok w zawieszeniu a przestępstwo popełnione przed wyrokiem, znieważenie i dreczące niepokoje.

jk352

Prawomcny wyrok w zawieszeniu a przestępstwo popełnione przed wyrokiem, znieważenie i dreczące niepokoje.

Postautor: jk352 » 23 sie 2017, o 19:03

Od 23.11.2016 roku jestem skazany na pół roku w zawieszeniu na dwa lata za oszustwo internetowena sumę 3250zł(5 osób , kopiowałem i wklejałem zdjęcia na allegro i prosiłem o przelew payu)..Na początku września 2016r. podszyłem się pod tatę i wyłudziłem 8 tysięcy złotych na podstawie samej rozmowy telefonicznej.Zrobiłem debet na koncie podając wszystkie dane taty i zmieniając głos na bardziej męski.W sprawie z allegrop dobrowolnie poddałem się karze gdyż zostałem uznany za poczytalnego.Stwierdzono osobowość dyssocjalną i uzależnienie od hazardu i benzodiazepin.Tym razem mam skrajnie inną opinię , nie widziałem jej jeszcze ale na pewno jest ograniczona poczytalność a diagnoza to zaburzenia schizoafektywne.Wyrok w zawieszeniu poddziałał na mnie , od tego oszustwa na szkodę taty na początku września 2016r. przez rok nie ukradłem nawet ani główki od zapałki.No i teraz moje pytanie.Odwieszą mi wyrok lub dadzą mmnie na detencję do psychiatryka czy postępowanie będzie umorzone? Dzisiaj drugi raz idę na przesłuchanie z tatą . Tata jest moim kuratorem i opiekunem prawnym gdyż od czerwca 2011r. jestem ubezwłasnowolniony częściowo.Mam już wyznaczonego adwokata z urzędu.Czy mogę zdecydować kto będzie mnie bronił jeśli mu zapłącę? Czy to prawda że można mieć do 4 adwokatów?Czy ta sprawa będzie prawomocna w I instancji i nie będzie można zrobić apelacji? Jeśli niewątpliwie dowody wskazują na to że popełniłem przestępstwo i się do niego przyznałem? Jeśli powtórny raz tak jak z allegro wyrażę skruchę i żal? I czy ma jakikolwiek wpływ to że byłem jeszcze skazany za znęcanie sie psychiczne i fizyczne nad rodziną ale wyrok był nadzwyczajniej złagodzony w wyniku choroby do 2000zł w zawieszeniu na dwa lata , 1 odróbka za wykrocze3nie(kradzierz więzy za 450zł) i odróbki 40 h ? Bardzo proszę o odpowiedż czysto prawną bo wiem że chorobą nie można się usprawiedliwiać . ps.zaburzenia schizoafektywne to połączenie cech schizofrenii i choroby afektywnej dwubiegunowej.Jako osoba z zaburzeniami psychicznymi zawsze jest badany przez biegłych , jestem na rencie socjalnej od 18 roku życia , od 16 roku życia mam umiarkowany stopień niepełnosprawnośći a tata zgłosił to na policję ponieważ całe życie za mnie płacił a teraz ta suma go przerosła.Artykuł 335 czy się bronić? Bardzo proszę o pomoc , nie chcę iść do więźenia ani na detencję do psychiatryka , ja naprawdę przez ten rok się zmieniłem.Obecnie szukam pracy , jestem pod stałą opieką specjalisty psychiatry , spełniam wszystkie obowiązki zawarte w wyroku w zawieszeniu.Czy mogą być 2 wyroki w zawieszeniu czy ten obecny się zwiększy? Bardzo proszę o odpowiedzi.Mieszkam z rodzicami , jestem jedynakiem , mam 29 lat , bezdzietny kawalerSzukający pracy , nie pijący , nie używający narkotykó ani dopalaczy , na utrzymaniu rodziców.
Przedwczoraj byłem na policji razem z moim tatą , zapoznałem się z zarzutami i została zmieniona kwalifikacja czynu przez to że psychiatrzy stwierdzili znacznie ograniczoną poczytalność. Od początku mam ustanowionego obrońcę z urzędu. Na razie zgodziłem się na art. 335 ale policjant powiedziałem że w każdej chwili w porozumieniu z obrońcą będę mógł to zmienić.Sąd oddalił mi obrońcę którego chciałem wyznaczyć z urzędu i przyznał mi innego.Czy może tak zrobić? Miałem się z nim zjawić 3 sierpnia ale ponieważ mama nie odebrała korespondencjii ze skrzynki pocztowej(ma taką specjalną na poczcie z kluczykiem żebym nie otwierał korespondencjii jej i taty) i została mi wyznaczona data na wczoraj i pewnie adwokat nie był o tym powiadomiony i czekał 3 sierpnia a wczorajk go nie było , byłem tylko z tatą.Z obrońcą mam się wstawić 30 sierpnia.

Wszystkie zarzucane i popełnione przestępstwa z datą ich popełnienia;

od stycznia 2012 do kwietnia 2015 roku znęcałem się psychicznie i fizycznie nad rodziną - wyrok z jesieni 2015r. - w wyniku nadzwyczajnego złagodzenia kary grzywna 2000zł w zawieszeniu na 2 lata.(wyrok prawomocny) ,

kwiecień 2016r. - kradzierz wieży wartej 450zł , wyrok z zimy 2016 - 40 godzin odróbek(odrobione w styczniu 2017)(wyrok prawomocny)

oszustwa na allegro , październik 2015 , wyrok listopad 2016 6 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata , dozór kuratora sądowego i zadośćuczynienie poszkodowanym(wyrok prawomocny) .kwiecień 2016r. - kradzierz wieży wartej 450zł , wyrok z zimy 2016 - 40 godzin odróbek(odrobione w styczniu 2017)(wyrok prawomocny) - nie do końca jestem pewien czy przed wyrokiem za allegro czy po (dowiem się)

chodzi o wyrok a nie samą kradzierz , kradzierz była w kwietniu 2016

oszustwa na allegro , październik 2015 , wyrok listopad 2016 6 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata , dozór kuratora sądowego i zadośćuczynienie poszkodowanym(wyrok prawomocny) - jeszcze zaznaczę że tu było 335 i ugoda z prokuratorem w czerwcu 2016 ale wyrok się dopiero uprawomo0cnił 23.11.2016

i różne opinie psychiatryczne oszustwo na allegro i kradzierz wieży osobowość dyssocjalna i uzależnienie od hazardu i benzodiazepin natomiast teraz znacznie ograniczona poczytalność w wyniku zaburzeń schizoafektywnych uzależnieniu od hazardu i benzodiazepin( chyba tak napisali bo uzalezniony jestem cały czas)

a co najlepsze pierwsze 2 opinie wydał ten sam psychiatra(nie wiem czy tak można?!) a tą ostatnią inny , nawet policjanci byli bardzo zdziwieni że dostałęm ten wyrok w zawiesszeniu gdyż widać po mnie że jestem chory , nerwowy itp nie w sensie upośledzony ale mam takie ruchy powiedzmy ,,psychotropowe''

i właśnie dlaczego oddalił mi sąd obrońcę z urzędu i dlaczego 2 razy pod rząd badał mnie ten sam biegły? Czyn z 2016 jest zakwalifikowany jako znacznie ograniczona poczytalność a co do benzodiazepin to nie jestem w 100% pewien ponieważ nie czytałem opinii , oszustwo na szkodę taty jest właśnie obecnie rozpatrywane.

Do allegro nie chcę się odwoływać , sprawa zamknięta. Uznany za poczytalnego , wyrok w zawieszeniu , kurator , zadośćuczynienie.Koniec kropka.Oszustwa poełnione w październiu 2015 wyrok uporawomocnił się w listopadzie 2016.

A właśnie jeszcze przed uprawomocnieniem się wyroku oszusto na szkodę taty 5 września 2016.Czyn zakwalifikowany jako znacznie ograniczona poczytalność , zaburzenia schizoafektywne ale co do benzodiazepin jeszcze się dowiem.

I właśnie co ja mam robić? Żeby nie iść do więzienia? Co udowodnić sądowi i jak to udowodnić że nie muszę być odseparowany od społeczeństwa? Praca , psychoterapia , oddział dzienny psychiatryczny , cokolwiek? mam wyrok w zawieszeniu za oszustwa internetowe , choruje na zaburzenia schizoafektywne (połączenie schizofrenni i zaburzenia afektywnego dwubiegunowego) i ze złości paru osobom wysłałem na fb taki utwór hiphopowy o wulgarnej treści czas rozliczeń ale po kilkunastu minutach ze strachu napisałem przepraszam ale była to pomyłka , chodzi o parę osób , wysłałem to z anonimpowego konta ale się pomyliłem bo zamiast przeglądarki torr włączyłem internet explorer czy za takie coś można być oskarżonym czy jestem przewrażliwiony? mam myśli i właśnie nie wiem czy one są prawdą czy fikcją , urojeniem czy rzeczywistością że oni mnie obgadują i coś chcą mi zrobic.

a jak będzie to uzanane za zniewage lub grożby?

ps. nie są to jacyś sprzedawczyki raczej tacy twardzi ziomale z osiedla .mam wyrok w zawieszeniu za oszustwa internetowe i choruje na zaburzenia schizoafektywne , w 2013 miałem kontakt seksualny albo z 13 albo z 14 latką ja wtedy miałem 25 to nie był seks tylko petting i inne czynności seksualne i przez to mam urojenia że ktośc chce mi coś zrobić , że po 4 latach demony przyszły do mnie.mam się przyznać na policji , izolować się od nich , sam juz nie wiem a moze to choroba? proszę o pomoc.. Proszę o poradę wtych 3 sprawach.Z góry dziękuję za pomoc.

jk352

Re: Prawomcny wyrok w zawieszeniu a przestępstwo popełnione przed wyrokiem, znieważenie i dreczące niepokoje.

Postautor: jk352 » 23 sie 2017, o 19:09

tak dużo napisałem że nie chcę namieszać wyrok z allegro uprawomocnił sie 23.11 2016 a oszustwo na szkode taty które teraz jest rozpatrywane było 5.09.2016 czyli przed uprawomocnieniem się oszustwa za allegro.