Dramat

janosik77

Dramat

Postautor: janosik77 » 18 lip 2017, o 20:56

Witam. Proszę o pomoc w ocenie sytuacji w swietle prawa i rokowania.
sprawa wygląda następująco:
Pracuje na budowie jako elektryk w 2 osobowej firmie (działalności gospodarczej). W ten poniedziałek skończyliśmy prace na objekcie 1. Dzień wcześniej (Niedziela) wieczorem byłem na tym objekcie po dokumenty ktorych zapomnialem wziac w sobote po pracy z budowy wziałem jeszcze pare swoich rzeczy i wyszedłem z torbą. Zanim przejdę do sedna chciałbym jeszcze dodać że nie wziąłem klucza od bramy i skakałem przez płot ale do budynku normalnie miałem klucz i wszedłem jak człowiek. W poniedziałek okazało się że było włamanie na budowę i ktoś wykradł elektro narzędzia. Ja już nie pracuję na objekcie jeden ale doszły mnie słuch że widziano mnie na monitoringu i że jestem głównym podejrzanym i żekomo nikogo innego nie było na monitoringu. Nadmienie jeszcze że objekt 1 nie ma własnego monitoringu, nagrania są z sąsiadujących objektów. Żaden z nich nie obejmuje w pełni budynku można by powiedzieć nawet że prawie wcale jedynie drogi i to nie z każdejj strony ale mnie akurat złapały. Nie wiem co w tej sytuacji zrobić policji u mnie nie było bo nie mają moich namiarów. Nie wiem jak dalej sprawa się potoczy. Co będzie dalej? Czy lada chwila zwali mi się policja na głowę? Czy może będę poszukiwany? Na objekcie 1 ktoś podał jedynie moje imię i nazwisko i numer. Nie wiem co dalej robić. Nie chce trafić na przesłuchanie z torturami gdzie każa mi siedo wszystkiego przyznać.

OdszkodowaniaPCO
Kontaktowanie:

Re: Dramat

Postautor: OdszkodowaniaPCO » 26 lip 2017, o 15:58

Jeśli potrzeba będzie obrońcy - 22 10 12 777 (biuro@kprf.pl.pl)