14-latka oczekuje kontaktu fizycznego(?)

potrzebna_porada

14-latka oczekuje kontaktu fizycznego(?)

Postautor: potrzebna_porada » 15 kwie 2017, o 11:12

Proszę o poradę.

Mam skończone 18 lat. Moja 14-letnia koleżanka zaproponowała mi kontakt... no właśnie, fizyczny(?). Otóż chciałaby poocierać się o mnie. Oboje bylibyśmy rzecz jasna w ubraniach, a to byłby jej pierwszy tego typu kontakt. Czy za taki potencjalny czyn mogą mi grozić jakieś konsekwencje? Czy taką czynność można uznać za seksualną? Czy już sama korespondencja z nią na ten temat jest wykroczeniem / przestępstwem?

Bardzo proszę o pewną odpowiedź.

potrzebna_porada

Re: 14-latka oczekuje kontaktu fizycznego(?)

Postautor: potrzebna_porada » 18 kwie 2017, o 19:19

Pytanie było konkretne, a odpowiedź żenująca. Nie wiem kim jesteś, ale nie daj Boże żebyś miał cokolwiek wspólnego z prawem...

Czekam na rzeczową odpowiedź, a nie denne wypociny. Pytanie jest proste, jeśli nie umiesz udzielić mi odpowiedzi, to nie marnuj mojego czasu i się nie produkuj.

piotr542

Postautor: piotr542 » 21 kwie 2017, o 09:18

według mnie to jest chory temat

Tsacu

Postautor: Tsacu » 24 maja 2017, o 09:17

Rozmawiać z nią możesz, pisać też, do momentu w którym nie przeobraża się to w sami wiemy co. Jeżeli rozmowy będą bez podtekstów czy też perfidnych znaków nie powinno być problemu. Spotykać się z nią i rozmawiać też możesz. Powiem tak dopóki nic nie odp****** to nikt się nie przyczepi :)

podradomski_lucyfer

Postautor: podradomski_lucyfer » 26 maja 2017, o 13:09

Meh, daj se spokój stary, postawię cię na miejscu takim już nie chodzi o prawo czy tak dalej bo to że prawo jest łamane to jedno w przypadku kontaktu fizycznego, ale jak byś był ojcem to chciał byś żeby twoja 14 letnai córka spotykała się z jakimś 18-letnim facetem, raczej wątpię.