Co z tą zniewagą?

Tija

Co z tą zniewagą?

Postautor: Tija » 8 kwie 2017, o 14:16

Witam. Mam następujące pytania:

Ale zanim, to owe pytanie związane jest z osobą, co do której został założony temat na pewnym forum społecznościowym. Figuruje ona na tymże forum pod nazwą (pseudonimem) pod jakim prowadzi swój kanał na you tubie.

1) Czy osoba (wyżej wymieniona), która wniosła do sądu sprawę o zniewagę dokonaną na forum społecznościowym, a jednocześnie publicznie pisze i mówi niejednokrotnie że po niej to spływa (owe wpisy) olewa to, ignoruje, że się nie przejmuje ale zamierza się za to zabrać, że ma do tego dystans, że bierze wszystko z przymróżeniem oka, - ma szansę na wygranie tej sprawy, jeśli jestem w stanie przedstawić sądowi dowody w postaci jej w/w wypowiedzi. Bo logicznie myśląc biorąc wychodzi na to, że nie czuje się niczym urażona.

2) Czy jeśli nazwę kogoś na forum społecznościowym "patologią", to czy sąd weźmie pod uwagę fakt (jako łagodzący) że użyłam takiego (dosadnego) słownictwa, gdyż sam powód przyzwala na swojej stronie na obraźliwe wpisy innych ludzi, a przecież sam jest moderatorem i może je usuwać. Jednocześnie sam wręcz "przyklaskuje" owym wpisom. Czyli je toleruje.