sprawa karna

Oskar1234565

sprawa karna

Postautor: Oskar1234565 » 1 gru 2016, o 17:09

Witam, potrzebuję pomocy więc może najpierw opisze móją sytuację:
W marcu 2016 byłem z dwoma kolegami w klubie tam dwoch gosci uderzylo mojego kolege potem poczekalismy na nich pod klubem i gdy wyszli moj kolega uderzyl jednego drugi zaczal sie szarpac wiec tez zaczelismy sie bic i ucieklismy(bylo to na kamerze) , pozniej szlismy jakes 2km i znowu oni szli , zaczelismy z Nimi rozmawiac ale tramwaj przyjechal wiec pojechalem ,pozniej sie dowiedzialem ze moi koledzy ich pobili jeszcze bo tamci się rzucali do nich( ALE MNIE TU JUZ NIE BYLO) Poszlismy na samoukaranie zawiasy 6 miesiecy w zawieszeniu na 2 lata ,sprawa sie ciagnie juz rok wczoraj bylo posiedzenie ale sad odrzucil wniosek prokuratora i mamy byc 1 lutego na sprawie ,to oznacza odsiadke czy niekoniecznie? Dodam ,ze jestem studentem i to bedzie moj pierwszy wyrok. I dlaczego mam bytak samo karani jak moi koledzy skoro ja bralem udzial tylko pod klubem a 2 czesci mnie juz nie bylo(wlasnie wtedy ich pobili tak mocno)

r.pr.Pawlikowski
Kontaktowanie:

Re: sprawa karna

Postautor: r.pr.Pawlikowski » 6 gru 2016, o 17:53

Dzień dobry.
Niestety, w tej sprawie potrzebna by była dokładna analiza stanu faktycznego oraz akt sprawy, co jest raczej niemożliwe na tym forum. Skoro sąd odrzucił wniosek prokuratury to oczywiście istnieje możliwość skazania na karę pozbawienia wolności bez jej warunkowego zawieszenia, ponieważ sprawa będzie się teraz toczyć w "normalnym" trybie, tj. przeprowadzane będą wszystkie dowody. Dla własnego dobra proszę skorzystać z pomocy adwokata albo radcy prawnego.