kupno- sprzedaż auto..brak zapłaty przelewu za auto na konto wcześniejszego właściciela

plyply

kupno- sprzedaż auto..brak zapłaty przelewu za auto na konto wcześniejszego właściciela

Postautor: plyply » 18 lis 2016, o 18:48

Witam, mam następujący problem: dnia 05.11. 2016 nabyłem auto od prywatnej osoby nie wpisanej w dowod rejestracyjny. Osoba ta dała mi wczesniejszą umowe kupna - sprzedaży z poprzednim właścielem, który już jest wpisany w dowód rejestracyjny.. Umowa została spisana 05.11.2014 on zas umowe z poprzednim właściciel spiasał według umowy ktorą mi pokazała dnia 10.07.2015..W dniu dzisiejszym policja zabrała mi auto w celu zabezpieczenia go w trakcie toku postępowania..ponieważ poprzedni właścieciel auta, który jest w dowodzie rejestracyjnym poinformował policje iż sprzedał auto chłopakowi od którego ja kupiłem na umowe kupna sprzedaży ale sposob zapłaty miał być przelew, którego do dnia dzisiejszego nie wykonał.. tak ma również na umowie a i na jego umowie data sprzedaży to 04.11.2016 a ja od chłopaka auto zakupiłem 05.11.2016 wiec umowa, która dostałem została podrobiona.. pytanie: jakie są szanse zeby auto zostało przy mnie.. wcześniejszy włascieciel poprostu zaufał kupujacemu ze on wyśle przelew a tego nie uczynił.. ja Auto zarejestrowałem już na siebie dnia 07.11.2016 a poprzedni właścieciel o fakcie oszustwa zawiadomił policje dopiero 08.11.2016.. prosze o odp. osoby znające się na temacie, dziekuje i pozdrawiam