Utrata statusu pokrzywdzonego

mrdanonusdm280591

Utrata statusu pokrzywdzonego

Postautor: mrdanonusdm280591 » 12 sie 2016, o 14:51

Dzień dobry. Dnia 15 maja 2016 roku mój tata miał wypadek drogowy. Wykonując prawidłowy manewr skrętu w lewo został uderzony w bok pojazdu przez motocyklistę, który w tym momencie wyprzedzał mojego tatę. Motocyklista doznał obrażeń, a oba pojazdy nadawały się do kasacji. Policja na miejscu zdarzenia robiąc pomiary stwierdziła ewidentną winę motocyklisty. Zakład ubezpieczeniowy zrobił wycenę auta taty, dał do dyspozycji auto zastępcze i wycenił odszkodowanie za samochód. Sprawa ciągnęła się dość długo, firma ubezpieczeniowa za fakt nie wypłacania odszkodowania przedstawiała brak wystarczających dokumentów od policji i prosiła o cierpliwe oczekiwanie na dalszy bieg wydarzeń. Dnia 28.07.2016 mój tata otrzymał pismo, iż zgodnie z zarządzeniem Prokuratora Rejonowego zostały cofnięte Panu uprawnienia pokrzywdzonego. Brak jakichkolwiek uzasadnień dlaczego i na jakiej podstawie. Co to może oznaczać i z jakiego powodu mogły zostać cofnięte te uprawnienia? Co należy robić w tej sprawie? Proszę o odpowiedź.

Pokemoneiei

Re: Utrata statusu pokrzywdzonego

Postautor: Pokemoneiei » 10 lis 2016, o 11:34

Dzięki za informację
ทางเข้า gclub