wypożyczalnia samochodów -pilne

monika joanna

wypożyczalnia samochodów -pilne

Postautor: monika joanna » 27 lut 2011, o 11:42

Witam!!! Mam niewielką wypożyczalnie samochodów osobowych. Dnia 28 stycznia przyszedł do mnie Pan i wynajął auto na 1 dobę. Zapłacił za tą dobę i wpłacił kaucję informując że może przedłużyć jeszcze na jeden dzień. Po trzech dniach Pan mi napisał, że jest w Anglii i przedłuża na tydzień, po powrocie należność ureguluje. Po tygodniu napisał, że z Anglii wróci za miesiąc i wtedy odda samochód, a jego mama ureguluje zadłużenie. Faktycznie mama się zjawiła 10 lutego i zapłaciła za wynajem samochodu do tego dnia. Od tego czasu Pan pisał kilka smsów, że mama przyjdzie i ureguluje zaległość. Niestety do dnia dzisiejszego tj. 26 luty nie zjawiła się z pieniędzmi, a Pan od ponad tygodnia nie daje znaków życia. Poszłam zgłosić na policję przywłaszczenie ale oni stwierdzili, że to nie jest sprawa do nich!! Wiec do kogo mam się zgłosić i czy mam w ogóle szansę na odzyskanie samochodu lub przynajmniej jego równowartości???

kupsej
Kontaktowanie:

Re: wypożyczalnia samochodów -pilne

Postautor: kupsej » 17 mar 2011, o 01:27

posiadasz jakieś dane tego Pana, sprawdz najpierw czy to są prawdziwe dane, bo jeżeli nie no to lipa jedna wielka bo wtedy nie wiesz kogo szukać
fotowoltaika, kolektory słoneczne - fotowoltaika, kolektory słoneczne wózki widłowe - wózki widłowe

showi

Re: wypożyczalnia samochodów -pilne

Postautor: showi » 12 lut 2016, o 12:50

Teraz możesz wyciągnąć wnioski na przyszłości i od razu zweryfikować prawdziwość danych podawanych przez klientów. Myślę, że profesjonalna duża wypożyczalnia samochodów warszawa ma system zabezpieczeń w razie kradzieży. Warto nawiązać kontakt z taką firmą,.