Molestowanie Seksualne

DuaLewnis

Molestowanie Seksualne

Postautor: DuaLewnis » 30 cze 2016, o 00:18

Witam Serdecznie.
W wieku 13 lat byłam molestowana przez dwa miesiące, czas dosyć krótki, jednak dla mnie bardzo wówczas ciężki. Byłam w bardzo z złym stanie psychicznym, oraz popadłam depresję. Facet, który mi to robił miał 36 lat. Postanowiłam wraz z moim rodzicami zgłosić to na policję i ewentualnie ubiegać się o odszkodowanie. Generalnie nie wiem ile należy mi się odszkodowania, sprawa jest dosyć świeża, zabrałam siły aby działać, ponieważ moja psychika ma się o wiele lepiej, no i mam siłę o tym dyskutować. Proszę mi powiedzieć czy należy mi się odszkodowanie, oraz ewentualnie w jakiej wysokości. Dziękuję i Pozdrawiam (:

TokarskiA

Re: Molestowanie Seksualne

Postautor: TokarskiA » 4 lip 2016, o 14:13

Jeśli udowodnisz winę i wygrasz sprawę to oczywiście dostaniesz odszkodowanie. Znam podobny przypadek jak Twój, ale warunki rekompensaty nie satysfakcjonowały oskarżyciela. Jednak jeśli jesteś pewna owej kwestii to próbuj. Najlepiej jak swoją sprawę skonsultujesz w 2-3 kancelariach prawnych, gdyż nie każdy podejmie się takiej sprawy.