Przerwanie ciąży, aborcja

p5ych4

Przerwanie ciąży, aborcja

Postautor: p5ych4 » 6 cze 2016, o 11:34

Witam

Nie mam pojęcia w jakim dziale ten temat opisać. Moja dziewczyna jest w 5 tygodniu ciąży, poprostu wpadliśmy. Na początku wszystko pięknie, byłem pewnym że ona chce tego dziecka. Wczoraj oznajmiła mi, że chce usunąć ciążę tabletkami. Czy w jakiś sposoób mogę temu zapobiec, jakąś sprawę założyć i ewentualnie sprawę dla ginekologa, przecięż to podchodzi raczej pod aborcję. Tak nie wolno, a ja chciałbym być ojcem. Ciągle ją przekonuję aby tego nie robiła, ale ona postanowiła na swoim. Proszę o jakąś pomoc!!!!!!!

Midaas8

Re: Przerwanie ciąży, aborcja

Postautor: Midaas8 » 7 cze 2016, o 09:25

Ciężka sprawa. Oczywiście, że ona ma złe zamiary, ale to na pewno trudny dla niej okres. Staraj się ją wspierać, ale też nie pozwól jej by do tego doprowadziła. To będzie się za nią ciągnęło do końca życia. Wytłumacz jej, że sobie poradzicie i że chcesz mieć to dziecko itp. Powodzenia. :)

TokarskiA

Postautor: TokarskiA » 29 lip 2016, o 12:39

Zgłoś sprawę do odpowiednich organów ścigania.
Oczywiście zamkną ja w zakładzie zamkniętym, gdzie dziecko się urodzi. Po urodzeniu, zgłosi się jakaś normalna rodzina adopcyjna, która dziecko adoptuje i wychowa na normalnego człowieka.

tom27
Kontaktowanie:

Postautor: tom27 » 3 sie 2016, o 15:17

Musisz z nią porozmawiać i przekonać ją, że nie będzie musiała opiekować się dzieckiem, jeśli tego nie chce. Jeśli nie boisz się przyjąć samodzielnie tej odpowiedzialności, oczywiście...

Jeśli się jednak uprze, nic z tym nie zrobisz...