Problemy po zgłoszeniu o złośliwe niepokojenie

konrad47

Problemy po zgłoszeniu o złośliwe niepokojenie

Postautor: konrad47 » 3 maja 2016, o 14:46

Chciałbym przedstawić pewną sprawę. Zgłosiłem konkubenta mojej matki o to że wypisywał do mnie sms z pretensjami. Wysłał mi te sms po raz pierwszy od 11 miesięcy. Wcześniej często wypisywał do mnie z pretensjami że chcę zniszczyć związek z moją matką. Nie wytrzymałem bo bałem się że znów to się powtórzy i zgłosiłem to na policję która zakwalifikowała to jako wykroczenie ZŁOŚLIWE NIEPOKOJENIE. Dostał wezwanie na 19 kwietnia. Jednak znajomy policjant powiedział mu, że jak drugi raz zgłaszam sprawę na policję o ZŁOŚLIWE NIEPOKOJENIE(Wcześniej zgłaszałem sprawę o studenta który mnie niepokoił skazano go na 100 zł katy i przez którego leczyłem się z zaburzeń depresyjno-lękowych NIE STWIERDZONO CHOROBY) I przez to drugie zgłoszenie i jako że się leczyłem mogę mieć kłopoty bo sąd może mi zlecić badania jako że zgłaszam się na policję z czymś takim.12 kwietnia zgłosiłem na policje chęć wycofania wniosku o ściganie. Po jego przesłuchaniu które było 19 kwietnia czekam na decyzje policji. Naprawdę się z nim pojednałem i byłem u radcy prawnego który nawet zadzwonił za moją zgodą do tej policjantki jak skończyła się sprawa ale ona nadal trwa. BŁAGAM O PORADĘ. MAM DOPIERO 21 LAT UCZĘ SIĘ NA MASAŻYSTĘ W SZKOLE POLICEALNEJ I CHCĘ WYJECHAĆ DO KANADY PO ZAKOŃCZENIU EDUKACJI. Nie chcę tego zmarnować i chciałbym się od doświadczonych dowiedzieć czy można odwołać wniosek o ściganie i czy grozi mi coś ze strony sądu. Nie chcę przez to marnować mojej przyszłości.