Jak odzyskać wyłudzone pieniądze?

adipe

Jak odzyskać wyłudzone pieniądze?

Postautor: adipe » 21 kwie 2016, o 21:23

Witam. Mam bardzo ciezka sytuacje i potrzebuje pomocy.

Mianowicie pewien znajomy, który obstawia zaklady bukmacherskie na kilkaset tysiecy rocznie, obiecal mi zwrot kilkukrotnosci po "pozyczce" mu sumy pieniedzy, poniewaz mial rzekomo zablokowane konto bankowe z powodu braku weryfikacji zbyt wysokich kwot wyplat. Przelalem mu ok. 5 tys., a na drugie tyle zadluzylem sie u parabanków. Ta osoba wciaz od pól roku utrzymuje, ze odda mi te pieniadze, ze nadal ma zablokowane konto równiez w portfelu elektronicznym Skrill.

Posiadam potwierdzenia przelewów i przebieg wszystkich rozmów na Facebooku, w których zarzeka sie zaplaty mi tej naleznosci. Czy istnieje szansa odzyskania tych pieniedzy? Co powinienem zrobic? Zglosic sie na policje? Wiem, ze za wyludzenie korzysci materialnej zgodnie z art. 286 k.k. moze grozic za to od 6 miesiecy do 8 lat pozbawienia wolnosci. Bardzo prosze o pomoc. Jednoczesnie informuje, ze jestem w stanie Panstwu zaplacic honorarium za pomoc w tej sprawie. Wytlumaczylbym równiez cala sytuacje.

Pozdrawiam i prosze o kontakt.