bija i straszą -co robić

jola08735

bija i straszą -co robić

Postautor: jola08735 » 23 mar 2010, o 00:26

moja córka 12-letnia jest wciąż szykanowana i gnębiona przez kilkoro dzieci (rodzeństwo) jest popychana ,opluwana , wyzywana słowami których nie da się opisać! wracała z siniakami , a to podarte rajstopy czy spodnie ostatnio jeden z chłopców(15-letni-druga gimnazjum) kopnął ją gdy córka wysiadala z autobusu szkolnego! te oto dzieci zrobiły sobie z niej kukiełke którą można wciąż żucać! ich matka nie zwraca uwagi na to co dzieci robią gdy są same a na wezwania do szkoly nie wstawia sie bo i po co przecież jak sama uwaza jej dzieci są dobre a reszta to bachory! córka boi się chodzić do szkoły a ja nie moge jej odwozić bo pracuję! dodam ze gdy kilka dni temu poskarżyła sie nauczycielowi matka tych oto dzieci napadla ją wyzywając ją takim slownictwem ze gdy córka próbowala mi je powtóżyć urywając litery to powiem szczerze ze nie słyszałam takich słów od panów którzy są stałymi bywalcami pod sklepem.mało tego dopadła i mnie używając tej samej łaciny ! ta sama pani miała już sprawe w sądzie o te same oskarżenia od swojej sąsiadki gdzie jej dzieci upatrzyły sobie za ofiary jej córki-czyli powtórka z rozrywki i jak widac nie ma na tą panią i jej dzieci żadnej kary! co mam robić gdzie sie udać aby te incydenty przestały istnieć bo nie chcę aby kiedyś ktoś zapukał do mych drzwi i pokazał mi moją córkę w plastikowym worku mam też młodszą córkę (8lat) ona też juz zaczyna obawiać się o to że będzie traktowana jak jej siostara! co robić -pomóżcie!