Posiedzenie sądu, mandat z Niemiec

2albertus16

Posiedzenie sądu, mandat z Niemiec

Postautor: 2albertus16 » 28 lis 2018, o 15:20

Witam serdecznie.
W roku 2016 zostałem zatrzymany przez policję w niemczech i został na mnie nałożony mandat za przeładowane auto. Mandat zapłaciłem na miejscu w wysokości 260 ?. Mandat został uregulowany przez pracodawcę ponieważ przeładowanie nie wynikało z mojej winy po pewnym czasie Dostałem list z Niemiec o dopłacie którą również przesłałem do pracodawcy i byłem pewien że sprawę uregulował. W dniu wczorajszym policja dostarczyła jednak wezwanie na posiedzenie sądu w sprawie nieuregulowanego mandatu. Skontaktowałem się z byłym pracodawcą i poinformowałem go o tym fakcie. Ponieważ nie miałem pojęcia że sprawa nie została uregulowana a wezwania wcześniejsze mogły nie zostać odebrane ponieważ mieszkam pod innym adresem i listy przychodziły do domu moich rodziców. Czy po takim posiedzeniu mogę mieć jakieś konsekwencje karne oczywiście mój były pracodawca zobowiązał się do pokrycia owego mandatu i czy na takim posiedzeniu mogę uzyskać numer konta do przelewu ponieważ na dzień dzisiejszy takim nie dysponuje?

Aksi

Re: Posiedzenie sądu, mandat z Niemiec

Postautor: Aksi » 31 maja 2019, o 12:05

Dość zawiła sprawa, myślę że nie ma większych powodów do obaw ale najlepiej skontaktuj się z zawodowcem. Tutaj strona mojego prawnika https://prawnikwroclaw.com/ jeśli chodzi prawo karne wrocław to bez problemowo rozwiązuje każdą sprawę. Polecam skorzystać z jego usług.