wypożyczalnia samochodów -pilne

monika joanna

wypożyczalnia samochodów -pilne

Postautor: monika joanna » 27 lut 2011, o 11:42

Witam!!! Mam niewielką wypożyczalnie samochodów osobowych. Dnia 28 stycznia przyszedł do mnie Pan i wynajął auto na 1 dobę. Zapłacił za tą dobę i wpłacił kaucję informując że może przedłużyć jeszcze na jeden dzień. Po trzech dniach Pan mi napisał, że jest w Anglii i przedłuża na tydzień, po powrocie należność ureguluje. Po tygodniu napisał, że z Anglii wróci za miesiąc i wtedy odda samochód, a jego mama ureguluje zadłużenie. Faktycznie mama się zjawiła 10 lutego i zapłaciła za wynajem samochodu do tego dnia. Od tego czasu Pan pisał kilka smsów, że mama przyjdzie i ureguluje zaległość. Niestety do dnia dzisiejszego tj. 26 luty nie zjawiła się z pieniędzmi, a Pan od ponad tygodnia nie daje znaków życia. Poszłam zgłosić na policję przywłaszczenie ale oni stwierdzili, że to nie jest sprawa do nich!! Wiec do kogo mam się zgłosić i czy mam w ogóle szansę na odzyskanie samochodu lub przynajmniej jego równowartości???

kupsej
Kontaktowanie:

Re: wypożyczalnia samochodów -pilne

Postautor: kupsej » 17 mar 2011, o 01:27

posiadasz jakieś dane tego Pana, sprawdz najpierw czy to są prawdziwe dane, bo jeżeli nie no to lipa jedna wielka bo wtedy nie wiesz kogo szukać
fotowoltaika, kolektory słoneczne - fotowoltaika, kolektory słoneczne wózki widłowe - wózki widłowe

showi

Postautor: showi » 12 lut 2016, o 12:50

Teraz możesz wyciągnąć wnioski na przyszłości i od razu zweryfikować prawdziwość danych podawanych przez klientów. Myślę, że profesjonalna duża wypożyczalnia samochodów warszawa ma system zabezpieczeń w razie kradzieży. Warto nawiązać kontakt z taką firmą,.

marek859

Postautor: marek859 » 27 lip 2018, o 11:37

ok
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2018, o 23:13 przez marek859, łącznie zmieniany 1 raz.

Bertyl555

Postautor: Bertyl555 » 13 sie 2018, o 11:34

Jeżeli poszukujesz firmy, która zapewni bezpieczeństwo to zajrzyj na stronę http://securitymedia.pl/pl/pomiary-zroz ... -mowy-dso/ poczytaj ich oferty. Firma ta posiada bogatą ofertę produktów i rozwiązań należących do najnowszych technologii używanych w systemach zabezpieczeń. Mają ogromne doświadczenie. Polecam zapoznać się z ich ofertą.

agatka7

Postautor: agatka7 » 20 sie 2018, o 09:21

Zdecydowanie mogę polecić wypożyczalnię Panek. Możesz wynająć on-line auto w wybrane przez siebie miejsce i w wybranym zostawić na terenie Polski. Dla stałych klientów mają rabat.

kriss998

Postautor: kriss998 » 20 wrz 2018, o 23:12

Jeśli poszukujesz jakiejś fajnej wypożyczalni w Warszawie, to zdecydowanie polecam http://4mobility.pl/ Mają opcję car sharing, która ostatnimi czasy zachwyca naprawę każdego. Mieliście już okazję może sobie sprawdzić? Czy jeszcze nie? Wiecie na czym car sharing polega?