Znaleziono 62 wyniki

autor: czekoladowy15
28 gru 2018, o 15:35
Forum: Szkolenia
Temat: Reklama kluczem do sukcesu
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 3779

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Wizytówki dla pracowników są oczywiście bardzo ważne, tak samo jak i dobra prezencja firmy. Warto przed siedzibą firmy postawić np flagi reklamowe XXL - żeby być bardziej widocznym. Wewnątrz, dobrą opcją mogą być rollupy informacyjne. Te oraz wiele innych zastosowań na potrzeb reklamy znajdziecie na...
autor: czekoladowy15
28 gru 2018, o 15:34
Forum: Prawo Internetowe
Temat: Seo, social media, projektowanie stron
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2061

Re: Seo, social media, projektowanie stron

Warto też zastanowić się nad wizualnymi formami reklamy które przyciągną wzrok potencjalnego klienta... Może taka ścianka reklamowa https://www.retio.pl/ .Co prawda wystawie się je głównie na targach,ale może też sprawdzić się jako tzw. wystawka przy wejściu do firmy, na podanej przeze mnie stronie ...
autor: czekoladowy15
28 lis 2018, o 11:28
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Kolizja drogowa
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1811

Re: Kolizja drogowa

Faktycznie z lawetą mogą być jaja. Też miałam podobną sytuację i zdecydowałam się na holowanie w tej firmie: http://lawety.w.poznaniu.pl/holowanie/. Przyjechali po mnie chociaż była trzecia w nocy. Jestem im wdzięczna za dobrą pomoc.
autor: czekoladowy15
24 lis 2018, o 17:59
Forum: Prawo cywilne
Temat: Zarobki w internecie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 488

Re: Zarobki w internecie

Uważam, że na zakładach bukmacherskich też można nieźle zarobić. Trzeba tylko wiedzieć co się robi. Jeżeli chcielibyście spróbować Waszych sił to polecam Wam PZBuk kod, dzięki niemu dostaniecie duży bonus na początek Waszych działań :)
autor: czekoladowy15
24 lis 2018, o 17:48
Forum: Prawo cywilne
Temat: Sposoby na zarobienie przez internet
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 395

Re: Sposoby na zarobienie przez internet

W internecie można zarabiać na wiele różnych sposobów. Jednym z nich są zakłady bukmacherskie. Braliście kiedykolwiek taką opcję pod uwagę? Poczytajcie sobie PZBuk opinie i przemyślcie sprawę. Ja uważam, że warto spróbować.
autor: czekoladowy15
24 lis 2018, o 12:49
Forum: Prawo autorskie
Temat: Co robicie w czasie wolnym?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 653

Co robicie w czasie wolnym?

Jakie macie hobby? Co robicie w wolnym czasie? My z mężem ostatnio bardzo się nudzimy i zastanawiamy się nad nowym zajęciem. Myśleliśmy o zakładach bukmacherskich, widziałam, że korzystną opcją jest na przykład efortuna bonus. Sporo można dostać na start.
autor: czekoladowy15
24 lis 2018, o 12:44
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Zakłady bukmacherskie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 256

Zakłady bukmacherskie

Zastanawiamy się z mężem nad tym, aby zacząć inwestować w zakłady bukmacherskie. Czytałam trochę o tym w sieci i wydaje mi się, że naprawdę można na tym zarobić. Całkiem dobrą ofertę ma na przykład efortuna. Oferują na początek całkiem korzystny bonus. Co o tym sądzicie?
autor: czekoladowy15
28 paź 2018, o 09:54
Forum: Prawo nieruchomości
Temat: Kontener budowlany
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 417

Re: Kontener budowlany

Jeżeli interesują Cię kontenery budowlane to zajrzyj do firmy Ekombud. Oni stacjonują w Bochni, niedaleko Krakowa. Jest to firma, która specjalizuje się w produkcji kontenerów. Wiem, że kontenery na budowę też mają w swojej ofercie bo znajomy od nich kupował niedawno.
autor: czekoladowy15
21 paź 2018, o 20:45
Forum: Szkolenia
Temat: Szkolenie na Mazurach
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 723

Szkolenie na Mazurach

Witam Forumowicze, poszukuję miejsca z salami konferencyjnymi na organizację szkoleń, które nasza firma ma zorganizować dla naszych klientów (branża ubezpieczeniowa). Najlepiej, żeby było to w hotelu, ponieważ planujemy zrobić kilkudniowe szkolenie. Czy zna ktoś takie miejsce na Mazurach i może je p...
autor: czekoladowy15
8 cze 2018, o 08:13
Forum: Prawo europejskie / Unia Europejska
Temat: Windykacja Długu w Wielkiej Byrtanii
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1976

Re: Windykacja Długu w Wielkiej Byrtanii

Wydaje mi się, że odzyskanie takich pieniędzy może nie być łatwym zadaniem. No ale od czego są specjaliści :) Zapoznaj się z ofertą kancelarii Ultimum: http://www.kancelariaultimatum.pl/ . Jest to bardzo skuteczna firma windykacyjna. Zadzwoń do nich, zapytaj - może pomogą Ci w znalezieniu rozwiązania.