Znaleziono 162 wyniki

autor: kolos
8 maja 2018, o 22:09
Forum: Prawo Internetowe
Temat: marketing w internecie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 708

Re: marketing w internecie

Ja polecam marketing smsowy. Prosty sposób na bezpośredni kontakt z klientem, a dzięki temu łatwo zdobyć ich zaufanie. Używam w tym celu platformę playsms.pl i jestem bardzo zadowolony z rezultatów, tym bardziej, że koszty nie są duże.
autor: kolos
7 maja 2018, o 21:05
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Remont porady
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1014

Re: Remont porady

Wiadomo, że najtrudniej znaleźć odpowiednich fachowców, ale całe szczęście jest portal https://efachowo.pl/ - baza fachowców i wykonawców budowlanych. Zakładają oni swoje profile, a każdy klient może wybrać odpowiednią dla siebie ekipę. Ułatwienie dla obu stron :)
autor: kolos
20 kwie 2018, o 22:15
Forum: Prawo Internetowe
Temat: Czy warto kupić mieszkanie na wynajem
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 17058

Re: Czy warto kupić mieszkanie na wynajem

Jak najbardziej warto. Obecnie jest na to duży popyt, więc w większości śą to udane inwestycje. Ja kupiłem mieszkanie pod wynajem w Krakowie. Tutejsze biuro nieruchomości ABC Dom znalazło dla mnie świetną ofertę w centrum.
autor: kolos
20 kwie 2018, o 22:12
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Zakup mieszkania pod wynajem
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 5160

Re: Zakup mieszkania pod wynajem

Ja zainwestowałem w mieszkanie pod wynajem w Krakowie. Tutaj jest na to ogromny popyt, ale oczywiście wybór oferty nie może być przypadkowy. Biuro nieruchomości ABC Dom, z którym współpracowałem znalazło dla mnie bardzo korzystną ofertę mieszkania w samym centrum. Dzięki temu mieszkanie jest atrakcy...
autor: kolos
19 kwie 2018, o 13:01
Forum: Prawo Internetowe
Temat: Sukces sklepu internetowego.
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 1880

Re: Sukces sklepu internetowego.

Myślę, że otwarcie sklepu internetowego to dobry pomysł na biznes, ale trzeba cały czas podążać za potrzebami klientów. Szczególnie ważne jest to, aby szukać rozwiązań skutecznych, ale tanich, bo wiadomo, że na początku budżet jest ograniczony. Ja niedawno wprowadziłem u siebie wtyczkę https://wordp...
autor: kolos
19 kwie 2018, o 12:57
Forum: Prawo Internetowe
Temat: Agencja SEO i SEM - reklama w internecie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 912

Re: Agencja SEO i SEM - reklama w internecie

Niestety większość mniejszych sklepów, szczególnie takich, które są dopiero na początku, nie stać na usługi agencji. Ale nie ma co narzekać, bo rozwiązania też są, tylko trzeba ich poszukać. Ja zdecydowałem się na marketing smsowy, który prowadzę poprzez platformę Playsms.pl. Dobry sposób na budowan...
autor: kolos
17 kwie 2018, o 21:01
Forum: Prawo cywilne
Temat: Prezent co kupić?
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 1430

Re: Prezent co kupić?

a może taki fajny zestaw do manicure http://www.homedome.pl/uroda-i-pielegna ... -1617.html :) kupiłem taki swojej dziewczynie i była zachwycona ;)
autor: kolos
17 kwie 2018, o 20:57
Forum: Prawo cywilne
Temat: Fajny prezent
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 1677

Re: Fajny prezent

fajnym prezentem mogłyby być jakieś ładne akcesoria domowe :) myślę, że każda kobieta lubi jak się jej daje takie fajne rzeczy, które cieszą oko w domu ;) ja takie rzeczy do domu kupuję na homedome.pl :) można naprawdę ładne rzeczy tam kupić i świetnie się też nadadzą na prezent ;)
autor: kolos
17 kwie 2018, o 16:01
Forum: Prawo Internetowe
Temat: reklama w internecie
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 2220

Re: reklama w internecie

Fajnie jest działać na wielu płaszczyznach... Oczywiście, że internet to obecnie podstawa, ale ja u siebie dodatkowo wprowadziłem marketing smsowy. Daje mi on dodatkową możliwość budowania więzi z klientami. Używam w tym celu platformę playsms.pl - koszty nie są duże, a skuteczność imponująca.
autor: kolos
17 kwie 2018, o 09:46
Forum: Prawo Internetowe
Temat: sklep internetowy
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 5292

Re: sklep internetowy

Widzę, że coraz chętniej robimy zakupy przez internet. Bardzo mnie to cieszy, bo niedawno założyłem swój esklep i mam nadzieję, że cały czas będzie się rozwijał. Wiadomo, początki są trudne, ale zaiwestowałem w marketing smsowy z platformą playsms.pl i mam nadzieję, że to przyniesie już pierwsze kor...