Znaleziono 4 wyniki

autor: xswert
26 sty 2019, o 19:12
Forum: Prawo finansowe
Temat: usługi księgowe
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 1470

Re: usługi księgowe

Prowadzenie biznesu to poważna sprawa. Obojętnie, na jaki się decydujemy, to trzeba liczyć się z prowadzeniem księgowości. Można ją zlecić np. księgowej, ale dla mnie dużo lepszą opcją jest księgowości online od serwisu https://wfirma.pl/ W całym pakiecie mamy różne fajne korzyści od samego początku.
autor: xswert
10 gru 2018, o 17:18
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Dwie ważne funkcje w pracy.
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 175

Dwie ważne funkcje w pracy.

U nas w firmie jedna osoba jest odpowiedzialna za udzielanie pierwszej pomocy jak i ewakuację w przypadku zagrożenia? Zastanawiam się czy jest to zgodne z prawem aby jedna osoba pełniła 2 ważne funkcje?
autor: xswert
16 lip 2018, o 13:44
Forum: Prawo ubezpieczeniowe
Temat: Auto zastępcze z OC sprawy - gdzie wypożyczyć?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 8393

Re: Auto zastępcze z OC sprawy - gdzie wypożyczyć?

Polecam Ci wypożyczalnię samochodów https://www.fleetcorp.pl/ mającą swoją siedzibę na terenie Warszawy, a działającą na terenie całego kraju. Auta bardzo zadbane, z niskim kosztem zużycia paliwa, ekonomiczne. Firma oferuje naprawdę bardzo dobre warunki dla klienta polecam.
autor: xswert
27 cze 2018, o 23:08
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Odchudzanie do lata
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 2729

Re: Odchudzanie do lata

Polecam w takim przypadku pomoc specjalisty jakiegoś dobrego dietetyka np http://www.kolczynska.dietetyk-vita.pl/ Panią Elżbietę która potrafi każdego zmotywować do pracy. Kobieta bardzo profesjonalna i z dużym doświadczeniem. Pomogła już nie jednemu także tobie również się uda. Nie działałabym samo...