Znaleziono 16 wyników

autor: witecka
11 paź 2018, o 13:59
Forum: Wzory pism i umów
Temat: Postawienie namiotu magazynowego
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 147

Re: Postawienie namiotu magazynowego

Czy taki namiot magazynowy jest trwały? Obawiam się, że z tym mógłby być problem. Jak już się na coś zdecydować, to lepiej zainwestować i postarać się, aby to było dobrej jakości. To samo tyczy się urządzeń - ja polecam terminale mobilne, które sprawdzą się dosłownie w każdym magazynie.
autor: witecka
9 paź 2018, o 14:20
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Alergia - pomoc
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 314

Re: Alergia - pomoc

Dokładnie, wizyta u lekarza to jedna z najlepszych rzeczy, jaką możesz zrobić. Warto też wykonać odpowiednie badania. Między innymi celiakia badanie , które potwierdzą bądź wykluczą to, czy masz nietolerancję na gluten. Niestety w ostatnich latach coraz więcej osób choruje na celiakię, a objawy tej ...
autor: witecka
27 wrz 2018, o 12:48
Forum: Prawo finansowe
Temat: Monety znalezione w ścianie...
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2959

Re: Monety znalezione w ścianie...

Oczywiście, że tak. Jeśli tylko masz nadwyżkę kapitału, to nie zastanawiaj się i kup monety. Osobiście uważam, że najlepiej sprawdzą się monety złote. Dostaniesz je na przykład w ofercie https://www.metalelokacyjne.pl/ . Wybór jest na tyle szeroki, że z pewnością znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.
autor: witecka
21 wrz 2018, o 16:05
Forum: Książki i edukacja prawna
Temat: Sprawdzony sposób na biznes
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 2219

Re: Sprawdzony sposób na biznes

Zawsze można też pomyśleć o fuzji firm, czy połączeniu spółek. Wbrew pozorom, takie rozwiązanie może przynieść nam naprawdę spore zyski i pomóc w tym, aby biznes się rozwinął. Sprawdźcie ofertę http://www.glc.pl/fuzje-i-przejecia/ . To firma, która posiada długoletnie doświadczenie w tym zakresie, w...
autor: witecka
18 wrz 2018, o 10:00
Forum: Książki i edukacja prawna
Temat: samochód w leasing
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 904

Re: samochód w leasing

Warto bardzo dokładnie przeanalizować umowę leasingu. Jeśli nie wiecie, w jaki sposób to zrobić, to z czystym sumieniem polecam artykuł https://paniala.pl/wiedza/umowa-leasingu/ . Myślę, że rozwieje wasze wszelkie wątpliwości i pomoże podjąć odpowiednią decyzję.
autor: witecka
13 wrz 2018, o 09:08
Forum: Prawa konsumenta
Temat: Usługa fryzjerska
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1194

Re: Usługa fryzjerska

Jeśli zależy wam na zmianie wyglądu, a nie chcecie zdecydować się na wizytę u fryzjera, to może warto pomyśleć o zakupie peruki? Widziałam w sklepie https://www.swiatperuk.pl/peruki-krakow duży wybór peruk, wszystkie z nich wyglądają bardzo naturalnie i widać, ze są wykonane z dbałością o każdy detal.
autor: witecka
24 sie 2018, o 10:29
Forum: Prawo cywilne
Temat: Pies szczekający w bloku
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 993

Re: Pies szczekający w bloku

Moim zdaniem, jeśli pies zbyt często szczeka w bloku, to brakuje mu ruchu. Warto kupić szelki dla psa, smycz i wyprowadzać go conajmniej raz dziennie na spacery. Myślę, że to w dużej mierze pomoże rozwiązać ten problem.
autor: witecka
23 sie 2018, o 18:42
Forum: Prawo cywilne
Temat: Pies pogryziony przez innego psa
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6409

Re: Pies pogryziony przez innego psa

Dlatego wychodzę z założenia, że tak ważne jest trzymanie psa na smyczy, kiedy idzie się na spacer. Często niezbędny jest też kaganiec, kiedy widzimy że nasz pies jest agresywny. Wszystkie te rzeczy można kupić w sklepach zoologicznych za niewielkie pieniądze, na przykłąd w https://www.krakvet.pl/ ....
autor: witecka
21 sie 2018, o 10:57
Forum: Prawo rodzinne
Temat: sklep
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 3336

Re: sklep z perukami

Teraz można praktycznie wszystko kupić online, natomiast moim zdaniem jeżeli mowa o peruce, to lepiej kupić ją stacjonarnie. Przymierzyć kilka rodzai i wybrać ten, który najbardziej pasuje do naszej urody. Bardzo duży wybór peruk znajdziecie w https://perukikrakow.pl/peruki-sklep-krakow/ . Mam nadzi...
autor: witecka
8 sie 2018, o 06:49
Forum: Prawo administracyjne
Temat: Magazyn
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 537

Re: Magazyn

A co z całym wyposażeniem takiego magazynu, sprzętami itd? Na czym u was się pracuje? Chętnie się dowiem, ponieważ sama aktualnie stoję przed organizacją miejsc pracy w takim magazynie. Na pewno chciałabym kupić drukarkę do etykiet. Myślicie, że model Zebra ZT410, to dobry wybór?