Znaleziono 5 wyników

autor: maciejka
7 lut 2018, o 20:45
Forum: Szkolenia
Temat: Wystrój wnętrz
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 521

Re: Wystrój wnętrz

Czy również uważacie, że aranżację wnętrz dobrze jest powierzyć profesjonalistom? Na rynku nie brakuje firm specjalizujących się w projektowaniu przestrzeni. Jedną z nich jest http://www.dom-art.eu/projektant-architekt-wnetrz/ z Krakowa (firma, działa również na terenie Katowic).
autor: maciejka
7 lut 2018, o 20:44
Forum: Prawo administracyjne
Temat: Jakie meble wybrać?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 311

Re: Jakie meble wybrać?

Myślę, że najlepiej będzie jeśli o pomoc w doborze mebli poprosisz profesjonalnych projektantów wnętrz. Na rynku nie brak firm specjalizujących się w aranżacji przestrzeni. Jedną z nich jest http://www.dom-art.eu/projektant-architekt-wnetrz/ z Krakowa, która swój oddział ma również w Katowicach.
autor: maciejka
7 lut 2018, o 20:24
Forum: Prawo administracyjne
Temat: Urządzamy własne mieszkanie
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 280

Re: Urządzamy własne mieszkanie

Urządzasz własne mieszkanie? Uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli do zaaranżowania wnętrza najmiesz profesjonalną firmę. Mogę polecić Ci w tym zakresie przedsiębiorstwo http://www.dom-art.eu/projektowanie-aranzacja-wnetrz/ z Katowic (na jego stronie internetowej dokładnie opisano, jak wy...
autor: maciejka
22 gru 2017, o 12:31
Forum: Prawo cywilne
Temat: odrzucenie spadku
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 4068

Re: odrzucenie spadku

Z uwagi na to, że sprawy spadkowe są zazwyczaj bardzo trudne i skomplikowane, nie ograniczałabym się wyłącznie do Bielska. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej pomocy, udaj się do kancelarii KOPKO z Warszawy i ją poproś o pomoc.
autor: maciejka
16 gru 2017, o 23:35
Forum: Prawo nieruchomości
Temat: Spadek
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1819

Re: Spadek

Niestety, nie jestem w stanie Ci pomóc. Najlepiej byłoby, gdybyś udał się do kancelarii adwokackiej specjalizującej się w sprawach spadkowych. Ze swojej strony mogę polecić Ci warszawską kancelarię KOPKO.