Znaleziono 9 wyników

autor: maciejka
30 kwie 2018, o 15:14
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Co to jest konsolidacja kredytów i kto może z niej skorzystać
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 601

Re: Co to jest konsolidacja kredytów i kto może z niej skorzystać

Tylko czy jest sens konsolidować kredyty? Nie sądzę, jest to raczej średnio opłacalne... Lepiej zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej, które są nisko oprocentowane i przy których pomocy również można spłacić długi. Jednym z portali, który umożliwia ich zaciągnięcie jest portal https://co...
autor: maciejka
18 mar 2018, o 23:34
Forum: Prawo podatkowe
Temat: Księgowość tradycyjna czy internetowa?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 6412

Re: Księgowość tradycyjna czy internetowa?

Internetowa, bo jest tańsza... Tak ogólnie, to wydaje mi się, że księgowością najrozsądniej jest zająć się samodzielnie. Jednym z programów, który umożliwia jej bezproblemowe poprowadzenie jest https://wfirma.pl/ (istnieje możliwość jego bezpłatnego wypróbowania).
autor: maciejka
11 mar 2018, o 23:44
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Archiwizowanie dokumentów
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 40195

Re: Archiwizowanie dokumentów

Chcąc zachować w dokumentach porządek, dobrze jest zaopatrzyć się w pudła archiwizacyjne. Nie tylko pozwolą zachować w dokumentach porządek, ale również zachowają nasze dokumenty w świetnym stanie, dzięki czemu na wypadek ewentualnej kontroli, będziemy mogli je pokazać urzędom.
autor: maciejka
11 mar 2018, o 23:06
Forum: Prawo nieruchomości
Temat: Problem z kanalizacja...
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3618

Re: Problem z kanalizacja...

Dużo problemów z kanalizacją wiąże się również ze źle dobranymi materiałami.Najlepiej do tego celu nadają się rury pp. Wysokie standardy odporności, długoletnia gwarancja oraz lekkość takich rur zachęca do wykorzystania powyższego systemu przy budowie kanalizacji.Jeśli chcecie uniknąć problemów w p...
autor: maciejka
7 lut 2018, o 20:45
Forum: Szkolenia
Temat: Wystrój wnętrz
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1493

Re: Wystrój wnętrz

Czy również uważacie, że aranżację wnętrz dobrze jest powierzyć profesjonalistom? Na rynku nie brakuje firm specjalizujących się w projektowaniu przestrzeni. Jedną z nich jest http://www.dom-art.eu/projektant-architekt-wnetrz/ z Krakowa (firma, działa również na terenie Katowic).
autor: maciejka
7 lut 2018, o 20:44
Forum: Prawo administracyjne
Temat: Jakie meble wybrać?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1282

Re: Jakie meble wybrać?

Myślę, że najlepiej będzie jeśli o pomoc w doborze mebli poprosisz profesjonalnych projektantów wnętrz. Na rynku nie brak firm specjalizujących się w aranżacji przestrzeni. Jedną z nich jest http://www.dom-art.eu/projektant-architekt-wnetrz/ z Krakowa, która swój oddział ma również w Katowicach.
autor: maciejka
7 lut 2018, o 20:24
Forum: Prawo administracyjne
Temat: Urządzamy własne mieszkanie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 927

Re: Urządzamy własne mieszkanie

Urządzasz własne mieszkanie? Uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli do zaaranżowania wnętrza najmiesz profesjonalną firmę. Mogę polecić Ci w tym zakresie przedsiębiorstwo http://www.dom-art.eu/projektowanie-aranzacja-wnetrz/ z Katowic (na jego stronie internetowej dokładnie opisano, jak wy...
autor: maciejka
22 gru 2017, o 12:31
Forum: Prawo cywilne
Temat: odrzucenie spadku
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 4941

Re: odrzucenie spadku

Z uwagi na to, że sprawy spadkowe są zazwyczaj bardzo trudne i skomplikowane, nie ograniczałabym się wyłącznie do Bielska. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej pomocy, udaj się do kancelarii KOPKO z Warszawy i ją poproś o pomoc.
autor: maciejka
16 gru 2017, o 23:35
Forum: Prawo nieruchomości
Temat: Spadek
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2420

Re: Spadek

Niestety, nie jestem w stanie Ci pomóc. Najlepiej byłoby, gdybyś udał się do kancelarii adwokackiej specjalizującej się w sprawach spadkowych. Ze swojej strony mogę polecić Ci warszawską kancelarię KOPKO.