Znaleziono 46 wyników

autor: Bizneswoman
17 lip 2018, o 16:39
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: Warsztat samochodowy ryczałt
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2427

Re: Warsztat samochodowy ryczałt

Ja znam firmę mechaniczną z tej drugiej strony i wiem, ze tam nieraz to takie doliczenia idą, że to nie ma słów ;) . Naprawdę. Ostatnio jak kupowali płyty gumowe: http://sklepscp.pl/kategoria-produktu/plyty-gumowe/ to mocno ceny obniżali. :D . Mechanika to jednak droga sprawa.
autor: Bizneswoman
17 lip 2018, o 14:20
Forum: Prawo podatkowe
Temat: Rachunkowość w inwestycjach
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 100

Re: Rachunkowość w inwestycjach

Te biuro rachunkowe w Warszawie - http://skorpion2000.pl/ ma 25-letnie doświadczenie , myślę, że mogliby zająć się tak odpowiedzialnym zadaniem. Możesz się skontaktować poprzez formularz na stronie, na pewno odpowiedzą.
autor: Bizneswoman
16 lip 2018, o 12:01
Forum: Prawo cywilne
Temat: szkolenie i zakaz konkurencji
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 159

Re: szkolenie i zakaz konkurencji

Niestety, umowa jaką podpisałeś z przedsiębiorcą może być wiążąca, ponieważ to on mógł Cię wysłać na ten kurs i to pod niego go robiłeś. Powinieneś też poprosić o zwrot kosztów, jeśli zabrania Ci się korzystania z jego wiedzy i używania otrzymanego certyfikatu. Ja jestem zainteresowana czymś takim j...
autor: Bizneswoman
15 lip 2018, o 15:56
Forum: Prawo nieruchomości
Temat: Remont w domu dwurodzinnym!!!!
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1351

Re: Remont w domu dwurodzinnym!!!!

Pokazałam Wasz wpis mężowi, od razu zrozumiał, dlaczego nie chcę mieszkać w bliźniaku. Moja mama miała nieco inny problem, otóż okazało się, że będzie potrzebny nowy system kominowy od https://sarmata.pl/systemy-kominowe , kiedy dziecko sąsiadów nawrzucało do otworu piasku i zabawek. Oczywiście sąsi...
autor: Bizneswoman
14 lip 2018, o 10:34
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Jakie dane ma prawo posiadać szkoła ?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2979

Re: Jakie dane ma prawo posiadać szkoła ?

Różne szkoły różnych danych wymagają. Na przykład dwujęzyczna szkoła podstawowa http://szkola-mentis.edu.pl/ może poprosić o więcej niż dane miejsca zamieszkania czy pracy rodziców, a wszystko po to, by jak najlepiej poprowadzić ucznia i mieć o nim jak najwięcej informacji.
autor: Bizneswoman
14 lip 2018, o 09:18
Forum: Prawo rodzinne
Temat: problemy zdrowotne
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 452

Re: problemy zdrowotne

Za wiele problemów zdrowotnych odpowiada zła dieta, dlatego warto ją zmienić i zastosować produkty takie jak olej konopny: http://konopteka.pl/kategoria/olej-z-konopi , które zawierają niezbędne dla życia i zdrowia witaminy i enzymy.
autor: Bizneswoman
13 lip 2018, o 11:28
Forum: Prawo nieruchomości
Temat: Źle sporządzony akt
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 733

Re: Źle sporządzony akt

Na Twoim miejscu skonsultowałabym ten problem z innym specjalista, na przykład Notariusz Białystok - http://notariuszbialystok.eu/ , może doradzi, co powinieneś zrobić? Powiem Ci że ten problem musi ktoś z zewnątrz poznać.
autor: Bizneswoman
10 lip 2018, o 13:34
Forum: Prawa konsumenta
Temat: Komin z bloczków gipsowych
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 8429

Re: Komin z bloczków gipsowych

Bardzo dziwne, że ten budynek został odebrany, tym bardziej , że to niezgodne z przepisami. Powinniście byli zastosować systemy kominowe np.: od Komeno , albo komin stalowy. Moim zdaniem powinieneś zgłosić to wyżej, nadzór albo przypadkowo pominął ten element, albo coś tam zadziałały znajomości, bo ...
autor: Bizneswoman
6 lip 2018, o 10:14
Forum: Szkolenia
Temat: Pozycjonowanie
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 747

Re: Pozycjonowanie

Trudno się dziwić, że tak wiele osób wybiera pozycjonowanie jako swoją główną metodę reklamy. Z korzyści, jakie daje możemy wymienić: - poznanie potrzeb klienta, - uwidocznienie swojego sklepu i przekazanie klientom komunikatu, że istniejemy, - budowanie pozytywnego wizerunku, - zwiększenie ruchu na...
autor: Bizneswoman
29 cze 2018, o 10:01
Forum: Szkolenia
Temat: Ogród- wyposażenie
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 405

Re: Ogród- wyposażenie

Sklepów z wyposażeniem do ogrodu i domu mamy mnóstwo, ale niewiele z nich oferuje jednocześnie karmy dla zwierząt, akcesoria samochodowe, czy inne podobne elementy. W Seltrade.pl za to kupicie wszystko, w tym wyposażenie ogrodowe, takie jak wiklinowe osłonki czy koszyki, karmy psie i wiele więcej.