Znaleziono 14 wyników

autor: sikora
25 lis 2018, o 12:21
Forum: Prawo nieruchomości
Temat: Proszę o pomoc ! Przytyłam
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2096

Re: Proszę o pomoc ! Przytyłam

Jeśli zmagasz się z nadmiarem kilogramów to rusz się i coś z tym zrób. Możesz na przykład zacząć chodzić na zumbę. Jest to świetny trening, który łączy wysiłek z tańcem do muzyki latino. Efekty to wysmuklenie sylwetki oraz spalanie kalorii. Zapoznaj się z ofertą Energym http://www.energym.com.pl/ind...
autor: sikora
22 lis 2018, o 16:42
Forum: Prawo cywilne
Temat: super rolety zewnetrzne
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 315

Re: super rolety zewnetrzne

Ja do żadnej oferty akurat nie będę namawiać. Każdy niech wybiera sobie co mu się podoba. Ale warto wcześniej w ogóle zaznajomić się z tematem. Na blogu tutaj dowiesz się o nich wielu rzeczy. Dodatkowo znajdziesz tam wiele pomysłów i aranżacji jak zrobić, żeby wcale nie były takie brzydkie i nudne.
autor: sikora
20 lis 2018, o 15:49
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Remont porady
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 3450

Re: Remont porady

Zainwestuj w dobre zakrycia okien. Nikt nie lubi jak ktoś zagląda mu w okno szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy bloki są budowane milimetry od siebie. Ja uwielbiam drewniane żaluzje. Swoich inspiracji szukam w internecie. Zajrzyj tutaj i odkryj tak jak ja świat super pomysłów aranżacji okien za...
autor: sikora
1 lis 2018, o 17:04
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Odchudzanie do lata
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 1678

Re: Odchudzanie do lata

Polecam też odwiedzić blog e-natureslab, gdzie znajdziecie wartościowe porady związane z odchudzaniem. Dobrym pomysłem na schudnięcie jest rozpoczęcie od porządnego detoksu organizmu. Trzeba jednak wiedzieć, jak zrobić taki detoks, aby przyniósł on konkretne efekty.
autor: sikora
1 lis 2018, o 17:01
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: firanki do kuchni
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 673

Re: firanki do kuchni

Ja też uważam, że firanki nie są już zbyt modne. Lepiej wybierać teraz nowoczesne rozwiązania, jak na przykład fotorolety. Więcej o tego typu roletach poczytacie tutaj. Ja uważam, że warto się zastanowić nad takim oryginalnym rozwiązaniem.
autor: sikora
1 lis 2018, o 16:44
Forum: Prawo finansowe
Temat: usługi księgowe
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 720

Re: usługi księgowe

Ja zdecydowanie wolę współpracę z żywym człowiekiem. Dlatego ja wybieram biuro rachunkowe Tax-Bonus z Dąbrowy Górniczej. Polecam poczytać sobie na ich temat więcej, są bardzo uczciwi i sumienni, świetnie wykonują swoją pracę. Wy również będziecie z nich zadowoleni.
autor: sikora
18 paź 2018, o 11:28
Forum: Wzory pism i umów
Temat: Postawienie namiotu magazynowego
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 378

Re: Postawienie namiotu magazynowego

Taki magazyn musisz też odpowiednio wyposażyć. Na pewno trzeba na to wszystko spojrzeć od strony BHP. Bardzo ważne są oznaczenia BHP więc mogą Ci się na przykład przydać znaki nieupoważnionym wstęp wzbroniony sklep. Nie zawsze chcemy aby pracownicy wszędzie nam zaglądali.
autor: sikora
22 wrz 2018, o 07:29
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Tłumaczenie przysięgłe w Krakowie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 269

Re: Tłumaczenie przysięgłe w Krakowie

Na ul. Mogilskiej, 100 metrów od Konsulatu Ukrainy, znajduje się biuro pani tłumacz przysięgłej Wandy Konior. Na stronie https://tlumaczalnia.pl/tlumaczenia-jezyk-ukrainski/ poczytasz więcej o jej ofercie. Pani Wanda jest osobą z ogromnym doświadczeniem w tym temacie. Na pewno Ci pomoże w kwestii tł...
autor: sikora
13 cze 2018, o 08:45
Forum: Szkolenia
Temat: Organizacja szkolenia woj. podkarpackie
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 538

Re: Organizacja szkolenia woj. podkarpackie

W województwie podkarpackim jest przecież wiele świetnych miejsc, w których można zorganizować konferencję i zakwaterować gości. Rzuć okiem na przykład na Blue Diamond Active SPA w Trzebownisku - święty spokój, goście odpoczną, zrelaksują się. A przy okazji przyjdą na konferencję :)
autor: sikora
29 maja 2018, o 08:54
Forum: Szkolenia
Temat: Pozycjonowanie
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1357

Re: Pozycjonowanie

Bardzo dobrym rozwiązaniem może się okazać funkymedia. Jest to agencja marketingowa, która od lat istnieje na rynku. Jeżeli chodzi o pozycjonowanie czy marketing internetowy to zdecydowanie warto się do nich zgłosić. Jestem pewna, że będziesz zadowolona.