Znaleziono 263 wyniki

autor: ciopas
9 mar 2019, o 22:42
Forum: Prawo nieruchomości
Temat: Przepisanie fragmentu działki na której jest hipoteka
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1257

Re: Przepisanie fragmentu działki na której jest hipoteka

Pomyśl o pożyczkach pod zastaw. Sposób nie taki znowu drogi jak go malują (odsyłam do oferty Financial home, firma dość znana zwłaszcza w branży budowlanej), a na pewno oprócz pieniędzy dają większy kredyt zaufania.
autor: ciopas
9 mar 2019, o 22:41
Forum: Prawo cywilne
Temat: hipoteka przymusowa
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 736

Re: hipoteka przymusowa

Dobre rozwiązanie to są czasami pożyczki pozabankowe. Tylko nie chodzi mi oczywiście o chwilówki - nie zrozumcie mnie źle. Raczej o profesjonalne firmy, które świadczą usługi pożyczania kwot np. pod zastaw. Tak działa choćby Financial home i słyszałem wiele pozytywnych rekomendacji.
autor: ciopas
9 mar 2019, o 22:41
Forum: Prawo rodzinne
Temat: hipoteka a rozwód
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 6566

Re: hipoteka a rozwód

Bank nie zawsze będzie taki znowu chętny udzielić pożyczki. To jest niestety cały problem z pożyczkami tego typu. Dlatego warto poświęcić chwilę np. na przeglądnięcie ofert firm pozbankowych oferujących usługi pożyczek np. pod zastaw. Ja kojarzę nazwę Financial home z tego typu działaniami. Z recenz...
autor: ciopas
9 mar 2019, o 22:41
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Zakładanie sklepu internetowego i wprowadzanie produktu na rynek
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 6344

Re: Zakładanie sklepu internetowego i wprowadzanie produktu na rynek

Oczywiste jest, że start w biznesie to jest rzecz, która do prostych nie należy. Nie zmienia to jednak faktu, że można próbować finansować nasz pierwszy pomysł z różnych źródeł. Są banki, są dotacje (trudna sprawa, ale dla lubiących siedzieć w kruczkach prawnych - czemu nie), sa wreszcie firmy pozab...
autor: ciopas
9 mar 2019, o 22:40
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: Otwarcie działalnośći gospodarczej
Odpowiedzi: 93
Odsłony: 38059

Re: Otwarcie działalnośći gospodarczej

Z tych internetowych - raczej bym uważał. Lepiej sprawdzają się chyba pożyczki w porządnych firmach jak np. Financial home - kameralniejszy system, korzystny dla deweloperów i ludzi z branży budowniczej. Może posłużyć za I filar finansowania inwestycji w okresie oczekiwania na przydzielenie kredytow...
autor: ciopas
3 lut 2019, o 15:29
Forum: Prawo podatkowe
Temat: Rachunkowość w inwestycjach
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3073

Re: Rachunkowość w inwestycjach

Cóż, polecić mogę Biuro Gama, mają lokalizację na Myśliborskiej, biuro jest bardzo sprawne i szybkie. Sądzę, że warto się nad nimi zastanowić, bo stoi za nimi naprawdę duża ilość pozytywnych opinii, co mnie osobiście bardzo przekonało.
autor: ciopas
3 lut 2019, o 15:28
Forum: Szkolenia
Temat: Księgowość w firmie...
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1059

Re: Księgowość w firmie...

To zależy oczywiście czego oczekujesz. Ale generalnie polecam biura sprawdzone, które mają już renomę. Np. Gama w Warszawie zaskarbiła sobie sympatię klientów i wiem, że nieźle sobie radzą nawet ze zleceniami na cito jak to się ładnie mówi ;)
autor: ciopas
3 lut 2019, o 15:27
Forum: Prawo finansowe
Temat: usługi księgowe
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 3896

Re: usługi księgowe

No tak, ale prawdę mówiąc, to jednak biuro zajmuje się takimi sprawami bardzo efektywnie. I opłacanie biura nie musi dużo kosztować, szczególnie jak ma się już jakieś sprawdzone (ja mam Gamę na Myśliborskiej i wiem co mówię ;))
autor: ciopas
3 lut 2019, o 15:26
Forum: Prawo podatkowe
Temat: Księgowość tradycyjna czy internetowa?
Odpowiedzi: 32
Odsłony: 13832

Re: Księgowość tradycyjna czy internetowa?

Nie polecałbym jakichś szemranych księgowości online. Tu lepiej zainwestować w porządne biuro o wyrobionej renomie, które zajmie się należycie naszymi sprawami. Ja takie rozwiązanie bym rekomendował, bo wydaje mi się, że to po prostu najwygodniejsze co można zrobić.
autor: ciopas
3 lut 2019, o 15:25
Forum: Książki i edukacja prawna
Temat: Sprawdzony sposób na biznes
Odpowiedzi: 108
Odsłony: 49139

Re: Sprawdzony sposób na biznes

Wynajmij lepiej biuro. Dużo mniej zachodu, człowiek ma święty spokój i się niczym nie zamartwia. Ja tak mam dzięki biurze Gama, które serdecznie i gorąco polecam.