Znaleziono 16 wyników

autor: kowalczyq
26 paź 2018, o 12:53
Forum: Prawo pracy
Temat: Zakup kontenera do firmy
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 420

Re: Zakup kontenera do firmy

Z tego, co ja się orientuję, to w firmie transportowej najlepiej sprawdzi się KP18 Plandekowiec z firmy Ekombud. Zajrzyj sobie na ich stronę internetową tutaj i zapoznaj się z różnymi kontenerami, które mają w swojej ofercie. Możesz zawsze też do nich przedzwonić i poprosić o poradę w tej sprawie.
autor: kowalczyq
8 paź 2018, o 12:08
Forum: Szkolenia
Temat: Ogród- wyposażenie
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 2514

Re: Ogród- wyposażenie

Latem w Polsce jest tak gorąco, że basen powoli staje się obowiązkowym elementem każdego ogrodu. Można kupić sobie basen całoroczny - uważam, że jest to bardzo dobra opcja. Widziałam takie baseny gre: https://www.dobrebaseny.pl/BASENY-CALOROCZNE-GRE-c343. Jest to jednorazowa inwestycja.
autor: kowalczyq
8 paź 2018, o 11:25
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: firanki do kuchni
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 828

Re: firanki do kuchni

Ja uważam, że firanki są passe. Jest przecież tak wiele ciekawych rozwiązań, które warto zastosować w swoim domu. Ja jestem wielką fanką żaluzji i uważam, że aluminiowe są najbardziej praktyczne. Zresztą więcej na ten temat poczytacie tutaj.
autor: kowalczyq
8 paź 2018, o 11:14
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: Kosmetyki z Azji
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 2484

Re: Kosmetyki z Azji

A co powiecie na takie rozwiązanie jak krem bb sklep? Zawsze używałam raczej podkładów ale ostatnio są takie upały, że każdy podkład jest mi po prostu za ciężki. Jakie są Wasze opinie na temat takiego rozwiązania?
autor: kowalczyq
21 wrz 2018, o 13:47
Forum: Szkolenia
Temat: Pozycjonowanie
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1756

Re: Pozycjonowanie

Ja mogę polecić ale będzie to seomood.pl - tworzenie stron szczecin, oni znają się też na pozycjonowaniu więc generalnie można u nich kompleksowo zamówić usługę stworzenia i wypromowania strony internetowej. Sądzę, że jest to całkiem dobry deal :)
autor: kowalczyq
12 wrz 2018, o 10:29
Forum: Szkolenia
Temat: Znaki BHP
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 325

Znaki BHP

Jakie znaki BHP są na magazynie wymagane przez przepisy BHP? Czy są to na przykład takie znaki ewakuacyjne sprawdź? Z tego, co wiem, to takie znaki są bardzo ważne ale nie wiem, czy trzeba je montować. Co Wy o tym sądzicie?
autor: kowalczyq
12 wrz 2018, o 10:12
Forum: Prawo cywilne
Temat: regały półkowe
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1404

Re: regały półkowe

Magazyn to duże przedsięwzięcie. Trzeba też pomyśleć o innych elementach, na przykład o BHP. Warto zastanowić się nad znakami - polecam rzucić okiem chociażby na sklep.techemznaki.pl - znak nieupoważnionym wstęp wzbroniony. Sądzę, że się przyda.
autor: kowalczyq
12 cze 2018, o 08:42
Forum: Szkolenia
Temat: Organizacja szkolenia woj. podkarpackie
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 676

Re: Organizacja szkolenia woj. podkarpackie

W województwie podkarpackim na pewno uda Ci się coś ciekawego znaleźć. Obiektów jest bardzo wiele - wystarczy zajrzeć do porównywarki i zapoznać się z ofertami. W Baranowie Sandomierskim jest świetny Zespół Zamkowo-Parkowy, moim zdaniem warto się z nim bliżej zapoznać.
autor: kowalczyq
2 maja 2017, o 07:18
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Zakup mieszkania pod wynajem
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 7097

Re: Zakup mieszkania pod wynajem

Zanim zainwestujesz w jakąkolwiek nieruchomość, dowiedz się trochę więcej na jej temat. Na przykład czy posiada certyfikat leed bo ostatnio często się z nim spotykam. O samym certyfikacie poczytasz tu na G4E. Myślę, że taka wiedza każdemu może się przydać.
autor: kowalczyq
22 gru 2016, o 09:42
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: Własna kawiarnia. Co i jak
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 21464

Re: Własna kawiarnia. Co i jak

Na pewno do prowadzenia kawiarni potrzebny będzie Ci specjalistyczny sprzęt. Mogę polecić Ci firmę Multi Gastro, która wyposaża lokale gastronomiczne w całej Polsce. Mają też specjalną ofertę dla kawiarni, zajrzyj tu: multigastro.pl/wyposazenie-cukierni-i-kawiarni[ i zastanów się, co Ci będzie najba...