Znaleziono 12 wyników

autor: kowalczyq
wczoraj, o 13:47
Forum: Szkolenia
Temat: Pozycjonowanie
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1030

Re: Pozycjonowanie

Ja mogę polecić ale będzie to seomood.pl - tworzenie stron szczecin, oni znają się też na pozycjonowaniu więc generalnie można u nich kompleksowo zamówić usługę stworzenia i wypromowania strony internetowej. Sądzę, że jest to całkiem dobry deal :)
autor: kowalczyq
12 wrz 2018, o 10:29
Forum: Szkolenia
Temat: Znaki BHP
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 66

Znaki BHP

Jakie znaki BHP są na magazynie wymagane przez przepisy BHP? Czy są to na przykład takie znaki ewakuacyjne sprawdź? Z tego, co wiem, to takie znaki są bardzo ważne ale nie wiem, czy trzeba je montować. Co Wy o tym sądzicie?
autor: kowalczyq
12 wrz 2018, o 10:12
Forum: Prawo cywilne
Temat: regały półkowe
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 869

Re: regały półkowe

Magazyn to duże przedsięwzięcie. Trzeba też pomyśleć o innych elementach, na przykład o BHP. Warto zastanowić się nad znakami - polecam rzucić okiem chociażby na sklep.techemznaki.pl - znak nieupoważnionym wstęp wzbroniony. Sądzę, że się przyda.
autor: kowalczyq
12 cze 2018, o 08:42
Forum: Szkolenia
Temat: Organizacja szkolenia woj. podkarpackie
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 391

Re: Organizacja szkolenia woj. podkarpackie

W województwie podkarpackim na pewno uda Ci się coś ciekawego znaleźć. Obiektów jest bardzo wiele - wystarczy zajrzeć do porównywarki i zapoznać się z ofertami. W Baranowie Sandomierskim jest świetny Zespół Zamkowo-Parkowy, moim zdaniem warto się z nim bliżej zapoznać.
autor: kowalczyq
2 maja 2017, o 07:18
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Zakup mieszkania pod wynajem
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 5779

Re: Zakup mieszkania pod wynajem

Zanim zainwestujesz w jakąkolwiek nieruchomość, dowiedz się trochę więcej na jej temat. Na przykład czy posiada certyfikat leed bo ostatnio często się z nim spotykam. O samym certyfikacie poczytasz tu na G4E. Myślę, że taka wiedza każdemu może się przydać.
autor: kowalczyq
22 gru 2016, o 09:42
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: Własna kawiarnia. Co i jak
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 18069

Re: Własna kawiarnia. Co i jak

Na pewno do prowadzenia kawiarni potrzebny będzie Ci specjalistyczny sprzęt. Mogę polecić Ci firmę Multi Gastro, która wyposaża lokale gastronomiczne w całej Polsce. Mają też specjalną ofertę dla kawiarni, zajrzyj tu: multigastro.pl/wyposazenie-cukierni-i-kawiarni[ i zastanów się, co Ci będzie najba...
autor: kowalczyq
12 kwie 2016, o 10:51
Forum: Prawo cywilne
Temat: Skuteczny adwokat od prawa cywilnego z Łodzi
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2251

Re: Skuteczny adwokat od prawa cywilnego z Łodzi

W sprawach cywilnych polecam Tobie Kancelarię Mecenas Chróścielewskiej. Wiem, że prowadzą głównie sprawy z dziedziny prawa spadkowego i rodzinnego. Ja osobiście miałam z nimi do czynienia gdyż prowadzili moją sprawę rozwodową. Bardzo wykształceni i doświadczeni prawnicy.
autor: kowalczyq
17 sty 2016, o 11:31
Forum: Prawo ubezpieczeniowe
Temat: Prawnik odszkodowanie Poznań
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 8090

Prawnik odszkodowanie Poznań

Poszukuję dobrego prawnika z Poznania, który ma doświadczenie w prowadzeniu spraw o odszkodowania. Chodzi o odszkodowanie za obrażenia ciała wskutek wypadku. Słyszałam, że bardzo dobry w tej dziedzinie jest Mecenas Sangowski, ale chętnie poznam więcej opinii na jego temat. Czy ktoś z Was miał okazję...
autor: kowalczyq
14 sie 2015, o 12:46
Forum: Prawo pracy
Temat: Rozwiązanie stażu PUP - pracodawca "zwija" firmę
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 888

Re: Rozwiązanie stażu PUP - pracodawca "zwija" firmę

Wynająć dobrego prawnika. Znam i polecam Pana Mecenasa Chróścielewskiego. Skoro miałaś umowę, to wszystko o czym piszesz Ci się należy.
autor: kowalczyq
14 sie 2015, o 12:29
Forum: Prawo karne
Temat: Jaka kara za probe okradzenia i straszenie nozem
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6737

Re: Jaka kara za probe okradzenia i straszenie nozem

Proponuję wziąć kredyt i zatrudnić dobrego prawnika bo nie wróżę Twojemu synowi owocnej przyszłości bez tego. Polecam osobiście mecenasa Chróścielewskiego z Łodzi, znajomy był w podobnej kropce, też zatarg z prawem karnym i udało mu się wyjść z tego z podniesioną głową. Powodzenia.