Znaleziono 39 wyników

autor: kasiama
21 cze 2018, o 11:46
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Gdzie po dobry kredyt mieszkaniowy?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1038

Re: Gdzie po dobry kredyt mieszkaniowy?

Według mnie dobór kredytu to sprawa bardzo indywidualna. Dlatego też lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów z https://habzafinanse.com.pl/ by to oni pomogli Ci w doborze odpowiedniego dla Ciebie kredytu. Sama niedawno byłam w podobnej sytuacji i dzięki nim trafiłam na lepsza oferte niż sama zna...
autor: kasiama
21 cze 2018, o 11:45
Forum: Prawo finansowe
Temat: Zadluzenie.............
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6713

Re: Zadluzenie.............

Moim zdaniem nie ma sensu brnąć w kolejne kredyty i bardziej się zadłużać. Wiadomo, że biorac kolejny kredyt w innym banku tylko pogorszysz sytuacje. Już dużo bardziej opłacać się będzie kredyt konsolidacyjny. Jeżeli nie wiesz gdzie się po taki zgłosić to tutaj https://habzafinanse.com.pl/ , na pewn...
autor: kasiama
15 cze 2018, o 09:00
Forum: Prawo europejskie / Unia Europejska
Temat: Windykacja Długu w Wielkiej Byrtanii
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1536

Re: Windykacja Długu w Wielkiej Byrtanii

Ja też polecam kancelarię Ultimatum. Oni działają na terenie całej Unii Europejskiej więc myślę, że nie będzie problemu z odzyskaniem długu także w Wielkiej Brytanii. Koniecznie się z nimi skontaktuj i dopytaj o szczegóły.
autor: kasiama
13 cze 2018, o 11:55
Forum: Prawo rodzinne
Temat: Ojciec nieznany, alimenty
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 256

Re: Ojciec nieznany, alimenty

Chyba tutaj badanie na ojcostwo będzie jednak wskazane. Jeżeli tylko masz jakieś podejrzenia, kto może być ojcem Twojego dziecka to warto wykonać takie badania na ojcostwo. Sporo informacji na ten temat znajdziesz tutaj https://zdrowegeny.pl/poradnik/badanie-ojcostwa . Wtedy masz pewność, że aliment...
autor: kasiama
11 cze 2018, o 14:48
Forum: Szkolenia
Temat: Organizacja szkolenia woj. podkarpackie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 116

Re: Organizacja szkolenia woj. podkarpackie

A czy macie jakieś konkretne wymagania co do tej sali konferencyjnej? Całkiem istotny jest na przykład fakt, ile osób będzie zaproszonych. A jeśli planujecie spać na miejscu to musicie znaleźć hotel, który dysponuje odpowiednią ilością miejsc. Tego typu informacje znajdziecie tutaj: http://www.salek...
autor: kasiama
29 maja 2018, o 08:32
Forum: Książki i edukacja prawna
Temat: Probiotyk dla dzieci
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2708

Re: Probiotyk dla dzieci

Generalnie to probiotyki bierze się przy antybiotykach albo po antybiotykoterapii. Jeżeli chodzi o ich zakup to moim zdaniem najlepsza będzie apteka online. Tam znajdziecie ogromny wybór takich suplementów diety w bardzo korzystnych cenach.
autor: kasiama
29 maja 2018, o 08:20
Forum: Prawo cywilne
Temat: Fajny prezent
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 4068

Re: Fajny prezent

Jeżeli to ma być prezent dla partnera to faktycznie jakiś gadżet erotyczny może być całkiem dobrym rozwiązaniem. Moim zdaniem warto rzucić okiem na przykład na analny vibrator. To na pewno będzie innowacja w Waszej sypialni.
autor: kasiama
17 kwie 2018, o 12:29
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Inwestycje
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 2159

Re: Inwestycje

A gdyby tak zainwestować w jakiś ciekawy biznes? Na przykład w suplementy diety. Na stronie http://tantus.pl/oferta/doradztwo/ zapoznacie się z ofertą firmy Tantus. Jest to firma, która specjalizuje się w produkcji najróżniejszych suplementów diety. Polecam rzucić okiem.
autor: kasiama
17 kwie 2018, o 12:15
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: Kosmetyki z Azji
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 487

Re: Kosmetyki z Azji

Ja słyszałam wiele o tym, że kosmetyki azjatyckie są bardzo dobre. Wiele moich koleżanek całkowicie przerzuciło się właśnie na te produkty i są z nich bardzo zadowolone. Myślę, że warto wypróbować - w końcu nie macie nic do stracenia :)
autor: kasiama
31 mar 2018, o 12:25
Forum: Szkolenia
Temat: Usługi bhp
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 2659

Re: Usługi bhp

W kwestii odzieży roboczej odsyłam do strony http://www.natare.pl/. Widziałam ostatnio u nich najróżniejsze artykuły BHP, które w wielu firmach mogą się przydać. Oferta jest bardzo bogata i na pewno znajdziecie to, czego potrzebujecie do swojej firmy.