Znaleziono 168 wyników

autor: kasiama
18 mar 2019, o 16:28
Forum: Prawo Internetowe
Temat: Kosmetyki dla dziewczyny
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 1724

Re: Kosmetyki dla dziewczyny

ja jestem alergikiem i mi najbardziej odpowiadają kosmetyki apteczne. Takie kwestie też trzeba brać pod uwagę. Polecam więc rozejrzeć się w aptece: https://www.apteka-leki.pl/. Oni mają bardzo duży wybór dermokosmetyków.
autor: kasiama
14 mar 2019, o 14:04
Forum: Prawo rodzinne
Temat: Rekuperacja
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 151

Rekuperacja

Co sądzicie o takiej opcji jak instalacja systemu rekuperacji w domu jednorodzinnym? Czy to naprawdę przynosi zyski? Jestem ciekawa, czy spotkaliście się z tym w praktyce. Trochę poczytałam na http://centrumrekuperacji.pl/ ale chcę wiedzieć więcej.
autor: kasiama
11 mar 2019, o 18:42
Forum: Prawo autorskie
Temat: Towarowy znak
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 62

Towarowy znak

Zastrzeżenie własnego znaku towarowego nie jest takie proste jak mogło by nam się wydawać, Czasami, jednak lepiej jest skorzystać z pomocy kogoś z doświadczeniem, takich jak http://erzecznikpatentowy.pl/#feature2 . Mają w tym temacie wiedze i na pewno znacznie szybciej pomogą nam to ogarnąć.
autor: kasiama
11 mar 2019, o 18:41
Forum: Prawo autorskie
Temat: Znak towarowy
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 51

Znak towarowy

Udało nam się zaprojektować własny znak towarowy, jednak jego zarejestrowanie wydaje mi się trudniejsze niż wcześniej zastanawiam sie czy nie skorzystać z pomocy http://erzecznikpatentowy.pl/ , bo formalności i zabiegów, trochę przy tym jest.
autor: kasiama
11 mar 2019, o 17:00
Forum: Prawo karne
Temat: jazda pod wpływem alkoholu
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5036

Re: jazda pod wpływem alkoholu

No cóż, z policją trudno w takich sytuacjach wygrać. Najlepiej po prostu nie pić wieczorem jeśli rano mamy prowadzić samochód. A gdyby coś takiego się nam zdarzyło to tutaj poczytacie o konsekwencjach: https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/zabrane-prawo-jazdy-alkohol-3-lata-mozliwosci-zlagodzenia-...
autor: kasiama
8 mar 2019, o 15:09
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: Własna firma i reklama
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 2628

Re: Własna firma i reklama

Ulotki to dobry pomysł na reklamę pod warunkiem , że będą dobrej jakość. Warto poszukać internetowej drukarni bo tam oferty są lepsze. Sam znalazłem pomysł na takie https://www.diamond-druk.pl/ składane ulotki. Moim zdaniem są dużo bardziej zauważalne niż zwykle
autor: kasiama
6 mar 2019, o 11:40
Forum: Prawo finansowe
Temat: Szukam drukarni internetowej
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 274

Re: Szukam drukarni internetowej

Możesz rzucić okiem na ofertę Diamond Druk: https://www.diamond-druk.pl/. Oni mają bardzo dobre propozycje, przede wszystkim oferują też wysoką jakość druku, a ogromną zaletą jest darmowa dostawa na terenie całej Polski. Warto się zapoznać z ich ofertą.
autor: kasiama
4 mar 2019, o 13:24
Forum: Prawo cywilne
Temat: Parkowanie na terenie wspólnoty
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3748

Re: Parkowanie na terenie wspólnoty

Na pewno przydadzą się jakieś oznaczenia, które ułatwią parkowanie w takim miejscu. Drogmal ma w swojej ofercie różne znaki drogowe, ale też barierki czy słupki. Wszystko to znajdziecie na stronie http://drogmal.pl/produkty/. Myślę, że to bardzo dobra opcja.
autor: kasiama
3 mar 2019, o 11:01
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Psychoterapia
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 1846

Re: Psychoterapia

Jeśli czujecie potrzebę skorzystania z psychoterapii to dlaczego by nie spróbować? Poczytajcie sobie trochę o teorii związanej ze zdrowiem psychicznym: https://www.terapiapoznan.pl/co-dokladnie-oznaczaja-pojecia-zdrowia-i-zaburzenia-psychicznego/ . Uważam, że takie leczenie jest dla każdego, kto czu...
autor: kasiama
28 lut 2019, o 17:36
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Wentylacja a rekuperacja
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 98

Wentylacja a rekuperacja

Słyszeliście może o takiej opcji jak http://centrumrekuperacji.pl/ ? Niedługo zaczynam budowę domu i zastanawiam się poważnie nad taką instalacją. Czytałam, że dzięki niej można naprawdę dużo zaoszczędzić. Co o tym myślicie?