Znaleziono 122 wyniki

autor: kasiama
14 gru 2018, o 11:45
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: Jakie dodatki do domu
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 44

Jakie dodatki do domu

Urządzając własny domu chcemy by w każdym pokoju znalazły sie jakieś ciekawe dopdatki. Stoje przed remontem i też zastanawiam sie jak urządzić moje wnętrze. Może to okazać sie dla mnie wyzwaniem bo chyba podobają mi się szalone dodatki. Widziałam niedawno fotel pufa na italpouf.pl i zakochałam się w...
autor: kasiama
9 gru 2018, o 17:13
Forum: Książki i edukacja prawna
Temat: Psycholog dla dziecka
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 77

Psycholog dla dziecka

Czy możecie mi polecić dobrego psycholog łódź? Najlepiej aby był to psycholog dziecięcy. Moja córka nie czuje się najlepiej sama ze sobą, a nie chce ze mną rozmawiać o swoich problemach. Psycholog na pewno by jej pomógł.
autor: kasiama
9 gru 2018, o 11:27
Forum: Szkolenia
Temat: Apteka w internecie?
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 54

Apteka w internecie?

Czy korzystacie z takiej opcji jak apteka internetowa? Znajoma mówiła mi, że takie rozwiązanie ma naprawdę wiele plusów - przede wszystkim nie trzeba stać w kolejce, a często można skorzystać z promocyjnych ofert. Ja jeszcze nigdy nie robiłam tak zakupów - ale myślę o tym, żeby się skusić.
autor: kasiama
6 gru 2018, o 18:50
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: Własna firma i reklama
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 908

Re: Własna firma i reklama

Warto też zastanowić się nad wizualnymi formami reklamy które przyciągną wzrok potencjalnego klienta... Może taka ścianka reklamowa https://www.retio.pl/ .Co prawda wystawie się je głównie na targach,ale może też sprawdzić się jako tzw. wystawka przy wejściu do firmy, na podanej przeze mnie stronie ...
autor: kasiama
6 gru 2018, o 18:26
Forum: Prawo administracyjne
Temat: Wybór hostingu
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 166

Wybór hostingu

Wiele chyba zależy do tego jak bardzo masz doświadczenie w obsłudze takiego hostingu. jeżeli twoja wiedza jest małą to dobrym rozwiązaniem bedzie ten hosting https://www.statnet.pl/hosting/ , który umozliwia Ci wykonanie kopi zapasowej, dostajesz tez bardzo prosty panel do obsługi.
autor: kasiama
6 gru 2018, o 16:21
Forum: Prawo cywilne
Temat: Schody wewnętrzne
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 69

Schody wewnętrzne

Przy budowie domu piętrowego , trzeba w pewnym momencie wybrać jakie będziemy mieć schody i z czego wykonane będą balustrady schodowe wewnętrzne regulazaun.pl . Lepiej postawić na coś metalowego czy drewno ?
autor: kasiama
3 gru 2018, o 16:48
Forum: Prawo autorskie
Temat: lotnisko przy Okęciu
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 85

lotnisko przy Okęciu

W okolicy lotniska Okęcie jest co najmniej kilka parkingów, z tych strzeżonych i monitorowanych wart uwagi jest ten na Alei Krakowskiej, chyba Park&Fly, tu http://www.parking-lotnisko.pl można sprawdzić cennik - koszty są niewielkie, na plus też całodobowy, szybki transport na lotnisko.
autor: kasiama
3 gru 2018, o 16:30
Forum: Prawo autorskie
Temat: Parking przy lotnisku
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 68

Parking przy lotnisku

Ze znalezieniem parkingu w tamtych okolicach nie powinieneś mieć problemu, gdyż w okolicach działa ich co najmniej kilkanaście. Jednym z nich jest http://www.parking-lotnisko.pl/ - z tego co się orientuję, jest najlepszy. Nie podam Ci cen, jakie liczą sobie za przetrzymanie samochodu, jednakże jeste...
autor: kasiama
2 gru 2018, o 10:30
Forum: Prawo Internetowe
Temat: Jak wybrać bukmachera?
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 87

Jak wybrać bukmachera?

Interesuje mnie taka opcja jak obstawiaj mecze https://topbukmacher.com/. Na sporcie się znam więc czemu by nie spróbować swoich sił? Każda opcja zdalnego zarobku jest dobrą opcją. Czy jest tu ktoś, kto obstawia mecze i zna się na tym, aby mi pomóc na początku?
autor: kasiama
1 gru 2018, o 17:33
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: Prowadzenie magazynu
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 89

Prowadzenie magazynu

Wydaje mi się, że najlepiej jest zacząć od zapoznania się tego kim tak na prawdę jest generalny wykonawca. W ten sposób, łatwiej będzie Ci podjąć decyzje o tym na kogo powinniście się zdecydowac. Poczytaj może taki artykuł http://www.regionomia.pl/przemysl/generalny-wykonawca-co-to-znaczy/ , wydaje ...