Znaleziono 210 wyników

autor: kasiama
24 cze 2019, o 16:45
Forum: Prawo cywilne
Temat: Dotarcie do klienta
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 74

Dotarcie do klienta

[list=]A co myślicie o firmie https://www.retio.pl ? Bo słyszałam, że są to specjaliści od dobrej reklamy zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Może mi ktoś z was coś więcej o nich napisze. Szukam dla siebie ciekawej reklamy, a dokładnie pisząc do mojego sklepu z zabawkami oraz akcesoriami dla dzieci.[/li...
autor: kasiama
23 cze 2019, o 09:52
Forum: Książki i edukacja prawna
Temat: Sprawdzony sposób na biznes
Odpowiedzi: 81
Odsłony: 37294

Re: Sprawdzony sposób na biznes

Nie ma jednego sprawdzonego sposobu na biznes. Warto otworzyć biznes połączony z naszymi zainteresowaniami czy też wykształceniem. Dobrą opcją może być na przykład własne laboratorium. Takie akcesoria jak autoklaw steamjet można kupić tu: https://danlab.pl/nasze-produkty/oczyszczanie-i-sterylizacja/...
autor: kasiama
23 cze 2019, o 09:32
Forum: Szkolenia
Temat: Własna restauracja
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 427

Re: Własna restauracja

Na pewno warto pomyśleć o tym, aby dobrze wyposażyć swoją restaurację. Przydadzą Wam się różne artykuły, także cukiernicze, które znajdziecie tu: https://sklep.polmarkus.com.pl/formy-silikonowe-do-pieczenia. Jestem pewna, że takie formy silikonowe to dobry pomysł.
autor: kasiama
22 cze 2019, o 17:09
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Problemy z kręgosłupem, co robić?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 563

Re: Problemy z kręgosłupem, co robić?

Istnieją najróżniejsze leki bez recepty, które możesz zastosować w takiej sytuacji. Kupisz je na przykład tutaj: https://www.apteka-leki.pl/ . Nie musisz wcale od razu biegać do lekarza. Zresztą lekarz i tak tylko zapisze Tobie leki przeciwbólowe bo jaka inna możliwość?
autor: kasiama
22 cze 2019, o 13:03
Forum: Prawo cywilne
Temat: Biznesowe forum
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 88

Biznesowe forum

Wiele bardzo fajnych rozwiązań udało mi się, znaleźć na https://biznesblog.biz.pl/forum/ . Świetnie miejsce do szukania informacji jak rozwijać swoja firmę i do dyskutowania z innymi zainteresowanymi takim tematem.
autor: kasiama
22 cze 2019, o 12:27
Forum: Prawo cywilne
Temat: Biznesowe forum
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 83

Biznesowe forum

Moim zdaniem, bardzo fajnym miejscem do znalezienia odpowiedni na wiele biznesowych zagadnień jest takie https://bizhub24.pl/forum/ forum biznesowe. Idealne miejsce do tego by uzyskać porady.
autor: kasiama
19 cze 2019, o 17:03
Forum: Prawo autorskie
Temat: Drukarnia internetowa
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 195

Drukarnia internetowa

Drukuj w diamond druk - to dobra drukarnia online. Bardzo godna polecenia. Mają świetne ceny jeśli chodzi o wydruk ulotek, wizytówek i banerów. Ja zawsze u nich zamawiam: https://diamond-druk.pl/
autor: kasiama
11 cze 2019, o 13:40
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: Własna firma i reklama
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 5007

Re: Własna firma i reklama

Strona internetowa to wizytówka naszej firmy dlatego powinniśmy zadbać o to, aby się dobrze prezentowała, a także o jej pozycjonowanie. Warto więc zlecić to zadanie firmie, która ma duże doświadczenie w tego typu sprawach. Polecam zajrzeć na stronę pozycjonowanie SEOMOOD, pozycjonowanie stron SEOMOO...
autor: kasiama
5 cze 2019, o 17:37
Forum: Prawo Internetowe
Temat: Sukces sklepu internetowego.
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 4888

Re: Sukces sklepu internetowego.

Zauważyłam, że wiele osób decyduje się teraz na wdrożenie do swojej firmy systemu crm. Czytałam, ze takie oferty jak te https://bs4.pl/ , bardzo usprawniają działanie firmy. Zobaczysz, że to zdecydowanie Ci pomoże przy prowadzeniu firmy.
autor: kasiama
3 cze 2019, o 11:31
Forum: Prawo autorskie
Temat: Biznesowe pomysły
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 233

Biznesowe pomysły

Znajomy niedawno podrzucił mi link do zrzutki https://zrzutka.pl/6h2t8h dla chłopaków, którzy chcą stworzyć rowery modułowe. Moim zdaniem pomysł ciekawy ale trzeba pomóc im go zrealizować. Może i wy chcielibyście wspomóc ?