Znaleziono 69 wyników

autor: kasiama
dzisiaj, o 11:22
Forum: Prawo administracyjne
Temat: Hosting do strony firmowej
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 3

Hosting do strony firmowej

Wybór takiego hostingu ne jest łatwy ale jeżeli chcesz by wszystko działało jak nalezy weż go od kogoś sprawdzonego. Po za tym, nie każdy ma wiedze w tym temacie wiec hosting od https://www.statnet.pl/hosting/ byłby tu najlepszym rozwiązaniem. Dostajesz tam w pełni gotowy serwer do pracy
autor: kasiama
dzisiaj, o 11:19
Forum: Prawo administracyjne
Temat: Jaki hosting wybrać
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 3

Jaki hosting wybrać

Wiele chyba zależy do tego jak bardzo masz doświadczenie w obsłudze takiego hostingu. jeżeli twoja wiedza jest małą to dobrym rozwiązaniem bedzie ten hosting https://www.statnet.pl/hosting/ , który umozliwia Ci wykonanie kopi zapasowej, dostajesz tez bardzo prosty panel do obsługi.
autor: kasiama
wczoraj, o 14:35
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Tłumaczenie przysięgłe w Krakowie
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 13

Tłumaczenie przysięgłe w Krakowie

Potrzebne mi jest tłumaczenie przysięgłe na język ukraiński. Muszę zrobić je w Krakowie bo tutaj mieszkam. Czy ktoś z Was może mi doradzić sprawdzonego tłumacza przysięgłego, który specjalizuje się właśnie w tym języku?
autor: kasiama
14 wrz 2018, o 11:38
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: Własna firma i reklama
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 46

Własna firma i reklama

Dobrym pomysłem na wypromowanie własnej firmy są gadżety reklamowe. Wiele firm z tego korzysta i moim zdaniem to pomysł dobry. Ważne też by wykonanie takich gadżetów było dobre. Z tego co zauwazyłam tutaj http://taniegadzety.pl/ wykonują takie gadżety. Nie jest to droga inwestycja a klienci dużo lep...
autor: kasiama
14 wrz 2018, o 11:37
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: Wypromowanie firmy
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 27

Wypromowanie firmy

Zaskakuje mnie bardzo duży wybór różnych gadżetów dlatego cieżko jest się zdecydować na coś konkretnego.Z tego co udało mi się zauważyć to tutaj https://taniegadzety.pl/ , mają bardzo duży wybór gadżetów i przystepnych cenach. Sama gdy dostane coś od jakiejś firmy to lepiej na nią patrzę
autor: kasiama
14 wrz 2018, o 11:12
Forum: Prawo pracy
Temat: własna firma a uprawnienia
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2128

Re: własna firma a uprawnienia

Powinny Was też zainteresować różne kwestie związane z BHP. Przede wszystkim trzeba zadbać o odpowiednie znaki. Jednym z takich znaków będzie na pewno droga ewakuacyjna. Jest to jeden z najważniejszych znaków, które powinny znaleźć się w każdym obiekcie użytku publicznego.
autor: kasiama
14 wrz 2018, o 10:14
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Bezpieczne schody
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 21

Bezpieczne schody

W moim zakładzie pracy jest bardzo dużo schodów, które trzeba pokonywać każdego dnia. Chciałabym możliwie maksymalnie je oznakować, aby nikt nigdy nie zrobił sobie krzywdy. Jak sądzicie, czy taka taśma antypoślizgowa na schody sklep będzie faktycznie takim dobrym rozwiązaniem?
autor: kasiama
6 wrz 2018, o 13:08
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Odchudzanie do lata
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 923

Re: Odchudzanie do lata

Moim zdaniem dieta z dowozem też jest bardzo dobrą opcją. Wystarczy wybrać sobie tam opcję z ograniczoną kalorycznością. Zaczniemy chudnąć, nawet nie będziemy wiedzieli kiedy :)
autor: kasiama
6 wrz 2018, o 12:31
Forum: Prawo cywilne
Temat: Fotograf nie dotrzymał umowy i oszukał
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2488

Re: Fotograf nie dotrzymał umowy i oszukał

Z tymi fotografami to naprawdę różnie bywa, dlatego ja szukam kogoś sprawdzonego. Potrzebny jest mi dobry fotograf slubny gdansk. Ale taki, który naprawdę zna się na ślubnej fotografii. Będę wdzięczna, jeśli polecicie mi kogoś z polecenia.
autor: kasiama
6 wrz 2018, o 10:23
Forum: Prawo autorskie
Temat: Okna Przesuwne
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 4949

Re: Okna Przesuwne

Rzuć okiem na taką opcję jak martex okna pcv szczecin. Nie wiem, czy oni mają też w ofercie okna przesuwne, ale to już najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z nimi. Na pewno oferują także montaż i serwis okien więc warto się zainteresować.