Znaleziono 215 wyników

autor: kasiama
12 lip 2019, o 13:39
Forum: Prawo autorskie
Temat: Własna firma
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 107

Własna firma

Otwieram własną firmę i interesuje mnie oznakowanie dróg ewakuacyjnych , bo wiem że jest to wymagane a ja żeby móc ruszyć z działalnością muszę spełnić wszelkie potrzebne wymagania. Wy gdzie kupowaliście takie rzeczy ?
autor: kasiama
8 lip 2019, o 15:45
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Herbata na prezent
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 4478

Re: Herbata na prezent

Wszystkim miłośnikom herbaty polecam wizytę na stronie www.etin.pl/. Jest to hurtownia herbaty i kawy, gdzie znajdziecie bardzo wiele różnych odmian i gatunków. Warto się zainteresować.
autor: kasiama
3 lip 2019, o 18:15
Forum: Prawo cywilne
Temat: Ciekawe forum internetowe
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 144

Ciekawe forum internetowe

Zdarzyło wam się wejść na takie miejsca https://internetnews.net.pl/forum/ i rozmawiać z innymi na różne ciekawe tematy? Bo ja na forach internetowych poznałam wiele ludzi z którymi kontakt utrzymuje do tej pory .
autor: kasiama
1 lip 2019, o 17:29
Forum: Prawo autorskie
Temat: Internetowa praca
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 185

Internetowa praca

Wiele osób bez pracy, siedzących w domu zastanawia się jak tu dodatkowo zarobić. Mnie też interesuje praca w domu przez internet https://make-cash.pl/. Nie wiem tylko gdzie najlepiej takiej pracy szukać i co robić by oferty były pewne.
autor: kasiama
30 cze 2019, o 13:57
Forum: Szkolenia
Temat: Kursy zawodowe
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 674

Re: Kursy zawodowe

Po takim kursie spokojnie mozesz otworzyć salon kosmetyczny, tylko musisz zadbać o odpowiednie wyposażenie tego salonu. Myślę, ze to urządzenie https://mimari.com.pl/pl/p/Wapozon/867 , będzie bardzo waznym wyposażeniem. Mozesz znaleźć je w każdym salonie kosmetycznym.
autor: kasiama
24 cze 2019, o 16:45
Forum: Prawo cywilne
Temat: Dotarcie do klienta
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 201

Dotarcie do klienta

[list=]A co myślicie o firmie https://www.retio.pl ? Bo słyszałam, że są to specjaliści od dobrej reklamy zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Może mi ktoś z was coś więcej o nich napisze. Szukam dla siebie ciekawej reklamy, a dokładnie pisząc do mojego sklepu z zabawkami oraz akcesoriami dla dzieci.[/li...
autor: kasiama
23 cze 2019, o 09:52
Forum: Książki i edukacja prawna
Temat: Sprawdzony sposób na biznes
Odpowiedzi: 87
Odsłony: 39386

Re: Sprawdzony sposób na biznes

Nie ma jednego sprawdzonego sposobu na biznes. Warto otworzyć biznes połączony z naszymi zainteresowaniami czy też wykształceniem. Dobrą opcją może być na przykład własne laboratorium. Takie akcesoria jak autoklaw steamjet można kupić tu: https://danlab.pl/nasze-produkty/oczyszczanie-i-sterylizacja/...
autor: kasiama
23 cze 2019, o 09:32
Forum: Szkolenia
Temat: Własna restauracja
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 607

Re: Własna restauracja

Na pewno warto pomyśleć o tym, aby dobrze wyposażyć swoją restaurację. Przydadzą Wam się różne artykuły, także cukiernicze, które znajdziecie tu: https://sklep.polmarkus.com.pl/formy-silikonowe-do-pieczenia. Jestem pewna, że takie formy silikonowe to dobry pomysł.
autor: kasiama
22 cze 2019, o 17:09
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Problemy z kręgosłupem, co robić?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 680

Re: Problemy z kręgosłupem, co robić?

Istnieją najróżniejsze leki bez recepty, które możesz zastosować w takiej sytuacji. Kupisz je na przykład tutaj: https://www.apteka-leki.pl/ . Nie musisz wcale od razu biegać do lekarza. Zresztą lekarz i tak tylko zapisze Tobie leki przeciwbólowe bo jaka inna możliwość?
autor: kasiama
22 cze 2019, o 13:03
Forum: Prawo cywilne
Temat: Biznesowe forum
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 155

Biznesowe forum

Wiele bardzo fajnych rozwiązań udało mi się, znaleźć na https://biznesblog.biz.pl/forum/ . Świetnie miejsce do szukania informacji jak rozwijać swoja firmę i do dyskutowania z innymi zainteresowanymi takim tematem.