Znaleziono 46 wyników

autor: kasiama
wczoraj, o 18:07
Forum: Prawo administracyjne
Temat: Magazyn
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 9

Magazyn

Najpierw trzeba ten magazyn odpowiednio urządzić. Mam na myśli chociażby kwestie związane z BHP. Znaki i różne inne oznaczenia - to podstawa. Dlatego polecam Wam rzucić okiem na stronę sklep techemznaki. Wybór mają bardzo duży.
autor: kasiama
11 lip 2018, o 17:10
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: W jakiej firmie mogę zamówić gadżety reklamowe
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 246

Re: W jakiej firmie mogę zamówić gadżety reklamowe

Według mnie, nie możesz skupić się tylko na reklamie internetowej. Zainwestuj w jakieś gadżety, które też pomogą CI sprawić, ze będziesz bardziej rozpoznawalny. Sporą ofertę takich gadżetów znajdziesz tutaj https://taniegadzety.pl/ , przystępna cena też kusi do skorzystania z tego.
autor: kasiama
2 lip 2018, o 10:27
Forum: Szkolenia
Temat: Usługi bhp
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 2815

Re: Usługi bhp

Myślę, że warto poprosić o poradę dobrego specjalistę, który zajmuje się BHP w firmach. Jeśli potrzebne Wam też będą inne elementy z zakresu BHP to polecam rzucić okiem na techemznaki - znaki bhp. Bez problemu zakupicie u nich najróżniejsze znaki BHP, które w firmach są elementem obowiązkowym.
autor: kasiama
2 lip 2018, o 10:12
Forum: Książki i edukacja prawna
Temat: Sprawdzony sposób na biznes
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1271

Re: Sprawdzony sposób na biznes

Nie da się jednoznacznie stwierdzić, jaki biznes sprawdzi się najlepiej. Można jednak pomyśleć poważnie o tym, jak urozmaicić nasz biznes, aby lepiej funkcjonował. Polecam Wam takie rozwiązanie jak certyfikacja iso 9001 - moim zdaniem warto.
autor: kasiama
2 lip 2018, o 10:00
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Odchudzanie do lata
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 257

Re: Odchudzanie do lata

Pomysłów na odchudzanie jest naprawdę sporo. Moim zdaniem najlepiej połączyć je wszystkie - wtedy efekty będą najlepsze. Dlatego moim zdaniem warto też rzucić okiem na tabletki na odchudzanie. Wypróbujcie wszystkich możliwości.
autor: kasiama
29 cze 2018, o 17:42
Forum: Prawo Internetowe
Temat: Outsourcing IT i bezpieczeństwo danych
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 680

Re: Outsourcing IT i bezpieczeństwo danych

Dlatego uważam, że każdy powinien zadbać o ochronę prawną firmy. W ten sposób nie będziesz musiał martwić się o takie rzeczy. Korzystanie z pomocy takich firm jak ta https://lionscare.pl/ tylko usprawni prace Twojej firmy. W dzisiejszych czasach w każdej chwili musimy mieć się na baczności.
autor: kasiama
29 cze 2018, o 17:40
Forum: Prawo Internetowe
Temat: Jedna witryna www, dwoje przedsiębiorców
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 1049

Re: Jedna witryna www, dwoje przedsiębiorców

Nie wiem jak to wygląda zdalnie , ale ja skorzystałam z pomocy firmy https://lionscare.pl/ i jestem naprawdę bardzo zadowolona z współpracy . Otrzymałam wiele cennych wskazówek oraz porad , są bardzo profesjonalni. Oferują kompleksowe wsparcie dla biznesu. także jeśli potrzebujecie wsparcia dla bizn...
autor: kasiama
21 cze 2018, o 11:46
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Gdzie po dobry kredyt mieszkaniowy?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 1163

Re: Gdzie po dobry kredyt mieszkaniowy?

Według mnie dobór kredytu to sprawa bardzo indywidualna. Dlatego też lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów z https://habzafinanse.com.pl/ by to oni pomogli Ci w doborze odpowiedniego dla Ciebie kredytu. Sama niedawno byłam w podobnej sytuacji i dzięki nim trafiłam na lepsza oferte niż sama zna...
autor: kasiama
21 cze 2018, o 11:45
Forum: Prawo finansowe
Temat: Zadluzenie.............
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 6846

Re: Zadluzenie.............

Moim zdaniem nie ma sensu brnąć w kolejne kredyty i bardziej się zadłużać. Wiadomo, że biorac kolejny kredyt w innym banku tylko pogorszysz sytuacje. Już dużo bardziej opłacać się będzie kredyt konsolidacyjny. Jeżeli nie wiesz gdzie się po taki zgłosić to tutaj https://habzafinanse.com.pl/ , na pewn...
autor: kasiama
15 cze 2018, o 09:00
Forum: Prawo europejskie / Unia Europejska
Temat: Windykacja Długu w Wielkiej Byrtanii
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1590

Re: Windykacja Długu w Wielkiej Byrtanii

Ja też polecam kancelarię Ultimatum. Oni działają na terenie całej Unii Europejskiej więc myślę, że nie będzie problemu z odzyskaniem długu także w Wielkiej Brytanii. Koniecznie się z nimi skontaktuj i dopytaj o szczegóły.