Znaleziono 282 wyniki

autor: kasiama
8 lis 2019, o 12:22
Forum: Książki i edukacja prawna
Temat: meblowanie wyremontowanego biura
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 450

Re: meblowanie wyremontowanego biura

Oprócz mebli trzeba też pomyśleć o różnych akcesoriach biurowych. Warto wiedzieć, gdzie ich szukać. Najlepsze oferty mają sklepy internetowe - na przykład Biurfan: https://www.biurfan.pl/klipy-i-spinacze-biurowe-cat-347 . Znajdziecie u nich duży wybór artykułów biurowych, takich jak na przykład spin...
autor: kasiama
3 lis 2019, o 11:21
Forum: Prawo administracyjne
Temat: Magazyn
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 7142

Re: Magazyn

Jeśli chodzi o oznakowanie magazynów to najlepiej zlecić to specjalistycznej firmie. Warto poczytać o takiej opcji jak malowanie hal Szczecin Drogmal: http://drogmal.pl/malowanie-hal/. Moim zdaniem będzie to dobry wybór.
autor: kasiama
3 lis 2019, o 11:02
Forum: Szkolenia
Temat: wypadek
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 946

Re: wypadek

Auto po wypadku też trzeba jakoś naprawić. Wiecie, do kogo najlepiej się zgłosić? Polecam poczytać sobie informacje o firmie Auto-Serwis Piotr Wacholc z Kretomina: https://autowacholc.pl/firma/.
autor: kasiama
3 lis 2019, o 11:01
Forum: Prawa konsumenta
Temat: Opony Honda
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3941

Re: Opony Honda

Też musiałam ostatnio kupić opony. Na szczęście bez problemu znalazłam duży ich wybór w internecie. A jeśli chodzi o wymianę to polecam takie rozwiązanie jak wymiana opon, wulkanizacja - Białystok Mar-Max: http://autoserwis-bialystok.pl/wymiana-opon-wulkanizacja/.
autor: kasiama
28 paź 2019, o 09:42
Forum: Prawo Internetowe
Temat: optyk
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 436

Re: optyk

Jeśli chodzi Ci o sprawdzone miejsce to polecam zainteresować się taką opcją jak optyk lublin: https://opticon-cdw.pl/cennik/. Oni na miejscu wykonują wszystkie potrzebne badania wzroku, a także dobierają okulary korekcyjne czy też soczewki.
autor: kasiama
28 paź 2019, o 09:40
Forum: Prawo autorskie
Temat: Psychoterapia
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1002

Re: Psychoterapia

Uważam, że psychoterapia to bardzo dobre rozwiązanie. Psychoterapię dla dorosłych oferuje między innymi poradnia psychologiczno-psychiatryczna Emaptio we Wrocławiu: https://psycholog-ms.pl/psychoterapia-dla-doroslych/ . W ich ofercie znajdziecie też terapię dla dzieci, par, a także terapię uzależnień.
autor: kasiama
27 paź 2019, o 17:22
Forum: Szkolenia
Temat: Jak zaaranżować kuchnię?
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 1627

Re: Jak zaaranżować kuchnię?

Na pewno trzeba pomyśleć o zakupie potrzebnych w kuchni sprzętów. Ja sobie nie wyobrażam życia bez płyty indukcyjnej. Obecnie mam z electroluxa, dokładnie z serii 600 senseboil i jestem mega zadowolona. Ta płyta jest tak inteligenta, że sama wie kiedy zmniejszyć moc wody aby nic nie wykipiało :)
autor: kasiama
25 paź 2019, o 17:53
Forum: Szkolenia
Temat: Szkolenia finansowe
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 9052

Re: Szkolenia finansowe

Szkolenia sa fajne, jeżeli ciekawie sa prowadzone i możnemy w ten sposób poznać wiedze, której wczesniej nie mieliśmy. Bardzo fajne szkolenia prowadzi https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/. Moze znajdziesz też tam dla siebie jakieś fajne szkolenie.
autor: kasiama
25 paź 2019, o 16:03
Forum: Prawo autorskie
Temat: Catering dietetyczny
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 324

Re: Catering dietetyczny

Dobry catering dietetyczny to prawdziwa sztuka. Ofert dostępnych na rynku jest dość sporo dlatego rozumiem, ze ciężko się na coś zdecydować. Mnie jednak przekonał bardzo ten catering http://cateringdomaniowski.pl/catering-dietetyczny/ . Firma ta oferuje też obsługę wielu imprez, widziałam jakie impr...
autor: kasiama
25 paź 2019, o 11:17
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: Organizacja imprezy firmowej
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 5830

Re: Organizacja imprezy firmowej

Myślę, że jak dobrze poszukamy to znajdziemy fajne pomysły na zorganizowanie imprezy czy to firmowej czy takiej indywidualne. Teraz otwiera sie wiele nowych miejsc i mamy szanse skorzystać z nowych możliwości. jednym z nich moze być http://painton.pl . Dla mnie bardzo fajny pomysł.